Połącz się z nami

Zmiany w kolejnej edycji „Hotel Paradise”. Klaudia El Dursi uchyliła rąbka tajemnicy

hotel paradise 3

Rozrywka

Zmiany w kolejnej edycji „Hotel Paradise”. Klaudia El Dursi uchyliła rąbka tajemnicy

Jak wiadomo, casting do trzeciego sezonu reality-show „Hotel Paradise” już się rozpoczął. Okazuje się, że Klaudia el Dursi ponownie będzie jego prowadząca. Zobaczcie, co zdradziła w wywiadzie. Szykują się duże zmiany w kolejnej edycji „Hotel Paradise”.

Najnowsza trzecia edycji „Hotel Paradise” przyniesie zarówno widzom, jak i samym uczestnikom sporo zmian.

Finał drugiego polskiego sezonu reality-show stacji TVN7 już za nami. 19 listopada poznaliśmy zwycięzców programu „Hotel Paradise”, którymi okazali się Ata Postek oraz Artur Sargsyan.

Format programu jest bardzo prosty. Uczestnicy reality-show przez kilka tygodni przebywają w rajskim hotelu. Ci, którzy będą mieć partnera, pozostaną bezpieczni. Osoby, które w „Hotelu Paradise” nie będą miały pary i podczas rajskiego rozdania zostaną singlami, będą musiały wrócić do domu i pożegnać się z programem i szansą na wygranie 100 tys. złotych.

Zmiany w kolejnej edycji „Hotel Paradise”

Na krótko przed zakończeniem emisji drugiego sezonu „Hotel Paradise” ogłoszono, że rusza casting do kolejnej edycji. Już wówczas zdradzono, że najnowszy sezon będzie nieco inny, a wszystko za sprawą nowej lokalizacji. Uczestnicy reality-show tym razem nie pojadą na Bali, a zdjęcia będą realizowane na innym kontynencie. Prowadzącą ponownie będzie modelka Klaudia El Dursi, a najnowsze odcinki wyemitowane będą już najbliższą wiosną.

Gospodyni „Hotel Paradise” w ostatnim wywiadzie z „Fleszem” przyznała, że kolejna edycja reality-show z pewnością ponownie przysienie zarówno uczestnikom, jak i widzom sporo emocji. Co więcej, produkcja przygotowała dla El Dursi kolejne wyzwania, a jej rola w rajskim hotelu nieco się zmieni.

„Mogę zapewnić, że emocji na pewno nie będzie brakowało. Przed ciekawymi wyzwaniami staną nie tylko uczestnicy, ale także ja! Moja rola nieco się zmieni i będę miała więcej czasu na bardziej intymne rozmowy z bohaterami. Myślę, że nowe okoliczności przyrody też będą dla widzów i fanów programu zaskoczeniem. Reszta szczegółów niech na razie pozostanie moją słodką tajemnicą!”

Jesteśmy przekonani, że trzeci sezon „Hotel Paradise” będzie wyjątkowy.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry