Ogłoszono imię księcia! Meghan skomentowała narodziny syna!

8 maja 2019
Przez: : M.J

Niedawno pisaliśmy o tym, że księżna Sussex i książę Harry pierwszy raz pokazali swoje nowonarodzone dziecko. Podczas spotkania z dziennikarzami wszyscy oczekiwali, że małżeństwo zdradzi w końcu również imię swojego syna. Para książęca kazała jednak czekać na to wyznanie kilka godzin. Teraz ogłoszono imię potomka księcia Harry’ego. Zobaczcie również, co powiedziała Meghan Merkel w swoim pierwszym wywiadzie po narodzinach syna. Imię księcia jest zaskakujące!

View this post on Instagram

A post shared by The Sun (@thesun)

Konferencja po narodzinach Royal Baby

Ze względu na złą pogodę w Windsorze, konferencja została przeniesiona na teren zamku. Swoje dziecko szczęśliwi rodzice, pokazali w St. George’s Hall w Windsor Castle. W tym również miejscu odbyło się wesele Meghan i Harry’ego. Księżna Sussex przyszła do dziennikarzy ubrana w białą sukienkę i cieliste szpilki, a w całej stylizacji prezentowała się naprawdę dobrze. Nikt by nie pomyślał, że zaledwie 48h wcześniej urodziła dziecko. Młodzi rodzice wyglądali na naprawdę szczęśliwych, a książę Harry z dumą prezentował swojego syna.

Zobacz także: Książę Harry skomentował narodziny syna! Piękne słowa!

Kilka słów dla dziennikarzy miała do przekazania Meghan Markle, tym bardziej był to długo wyczekiwany moment, ponieważ ostatni raz pokazała się publicznie 20 marca. Podczas rozmowy opowiedziała o tym, jak to jest być mamą i do kogo podobny jest mały książę.

„To magiczne i niesamowite. Mam dwóch najlepszych facetów na świecie, więc naprawdę jestem szczęściarą. Dziecko ma przesłodki temperament, ale jednocześnie jest taki spokojny”.

Co z uśmiechem skomentował dumny tata:

„Nie mam pojęcia, po kim on to ma!”.

Zapytana przez jednego z reporterów do kogo jest podobny księżna stwierdziła, że na ten moment wciąż próbują to ustalić. Głos zabrał również Harry, któremu najwidoczniej rola ojca bardzo się spodobała powiedział on, że jego syn zmienia się praktycznie codziennie i ciężko na ten moment ustalić w kogo się wda.

„To wspaniałe. Rodzicielstwo jest niesamowite. Minęło tylko dwa i pół dnia, niecałe trzy dni, a jesteśmy bardzo podekscytowani, że mamy swój mały pakiet radości”- powiedział dumny.

Jak wiemy małżeństwo złamało nieco obowiązującą od wielu lat tradycję, gdyż Meghan nie wyszła pokazać się z noworodkiem zaraz po porodzie. Z mediami spotkał się natomiast sam Harry, który był wyraźnie podekscytowany i to on przekazał wszystkim tę radosną nowinę.

Jak nazywa się syn Meghan i Harry’ego?

W środę do mediów trafiły zdjęcia książęcej rodziny, na których księżna Meghan i książę Harry pozuję ze swoim nowonarodzonym synem. Oczekiwano, że wyjawią również imię swojego potomka. Na to kazali czekać kilka godzin, jednak teraz para zdradziła jakie imię będzie nosił najmłodszy książę w rodzinie królewskiej, otóż syn książęcej pary będzie nazywał się: ARCHIE HARRISON MOUNTBATTEN- WINDSOR!

Zobaczcie pierwsze publiczne wystąpienie świeżo upieczonych rodziców!

Źródło: The Sun / Instagram Sussex Royal

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz