Połącz się z nami

Znamy imię syna Żebrowskich! Zobaczcie, jak nazwali swoją trzecią pociechę!

Aleksandra i Michał Żebrowscy

News

Znamy imię syna Żebrowskich! Zobaczcie, jak nazwali swoją trzecią pociechę!

Aleksandra i Michał Żebrowscy całkiem nie dawno przywitali na świecie swoją trzecią już pociechę. O ile do tej pory nie pokazali malucha w sieci i nie wiadomo, czy w ogóle to zrobią, to jeden z portali dotarł do informacji na temat tego, jakie imię wybrali dla trzeciego synka. Zobaczcie, bo jest piękne i tradycyjne! Znamy imię syna Żebrowskich!

Aleksandra i Michał Żebrowscy są jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie, która również unika rozgłosu i skandali. Pomimo tego, że małżonków dzieli spora różnica wieku, to udało im się stworzyć kochającą się rodzinę.

View this post on Instagram

Britney & Justin 🥰 @tatuum_official #wzwiazkuznatura

A post shared by Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska) on

Ola i Michał są już rodzicami Franciszka i Henryka, a imiona ich synów zainspirowały Żebrowską do nazwania tak swojej firmy.

Francis&Henry jest szybko rozwijającą się firmą, która w swojej ofercie ma ubrania dla mam i dzieci, które cieszą się dużą popularnością wśród znanych osób, ale nie tylko. Co więcej, bardzo często na profilu Aleksandry na Instagramie możemy zobaczyć wiele zdjęć, na których dumnie prezentuje ubrania własnej marki.

Dodajmy, że Ola, będąc w ciąży, bardzo chętnie pokazywała swoje ciążowe krągłości. Trzeba również przyznać, że gdyby nie widoczny brzuszek nikt nie powiedziałby, że jest ona w stanie błogosławionym. Często również rozbawiała swoich obserwatorów zabawnymi wpisami, a jej wyznanie na temat utraconych ciąż odbiło się szerokim echem w mediach.

View this post on Instagram

„Która ciąża, który poród?” Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko – nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą – poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami – dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę – będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem. Ściskam wszystkich starających się o bobasa, wszystkich, którzy nie są gotowi, żeby mowić o tym co ich spotkało, wszystkich którzy boją się, że coś znowu będzie „nie tak”. I pamietajmy! Nie każdy jest gotowy by mówić o swoich doświadczeniach – ale to nie znaczy, że ich nie ma. Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt: “Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?” albo „Mąż na pewno marzy o córeczce, hmmm?”. Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące ❤️🤗

A post shared by Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska) on

Portal Pudelek, 5 sierpnia poinformował, że trzeci syn Żebrowskich jest już na świecie. Chociaż zarówno Aleksandra, jak i Michał do tej pory nie potwierdzili tych informacji, to jednak wszystko wskazuje na to, że ich rodzina ponownie się powiększyła. Jak się również okazuje, wybrali dla syna tradycyjne, chociaż rzadko spotykane imię! Zobaczcie!

Znamy imię syna Żebrowskich!

Jak teraz donosi „SE” Żebrowscy postanowili dać swojemu trzeciemu synowi również bardzo tradycyjne imię. Chociaż początkowo aktor żartował w jednym z wywiadów, że nazwie go na cześć swojego przyjaciela i kandydata na urząd prezydenta -Rafała Trzaskowskiego, to finalnie zdecydowali się na imię Felicjan.

Tym samym Felek dołączył do Franka i Henia, a my musimy powiedzieć, że imiona całej trójki idealnie do siebie pasują. Być może z przyjściem trzeciego synka Żebrowskich na świat, Aleksandra zdecyduje się na zmianę nazwy swojej firmy?

Jak myślicie? Podoba Wam się imię,jakie Ola i Michał wybrali dla synka?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry