Znamy imię syna Żebrowskich! Zobaczcie, jak nazwali swoją trzecią pociechę!

7 sierpnia 2020
Przez: : M.J

Aleksandra i Michał Żebrowscy całkiem nie dawno przywitali na świecie swoją trzecią już pociechę. O ile do tej pory nie pokazali malucha w sieci i nie wiadomo, czy w ogóle to zrobią, to jeden z portali dotarł do informacji na temat tego, jakie imię wybrali dla trzeciego synka. Zobaczcie, bo jest piękne i tradycyjne! Znamy imię syna Żebrowskich!

Aleksandra i Michał Żebrowscy są jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie, która również unika rozgłosu i skandali. Pomimo tego, że małżonków dzieli spora różnica wieku, to udało im się stworzyć kochającą się rodzinę.

Ola i Michał są już rodzicami Franciszka i Henryka, a imiona ich synów zainspirowały Żebrowską do nazwania tak swojej firmy.

Francis&Henry jest szybko rozwijającą się firmą, która w swojej ofercie ma ubrania dla mam i dzieci, które cieszą się dużą popularnością wśród znanych osób, ale nie tylko. Co więcej, bardzo często na profilu Aleksandry na Instagramie możemy zobaczyć wiele zdjęć, na których dumnie prezentuje ubrania własnej marki.

Dodajmy, że Ola, będąc w ciąży, bardzo chętnie pokazywała swoje ciążowe krągłości. Trzeba również przyznać, że gdyby nie widoczny brzuszek nikt nie powiedziałby, że jest ona w stanie błogosławionym. Często również rozbawiała swoich obserwatorów zabawnymi wpisami, a jej wyznanie na temat utraconych ciąż odbiło się szerokim echem w mediach.

Portal Pudelek, 5 sierpnia poinformował, że trzeci syn Żebrowskich jest już na świecie. Chociaż zarówno Aleksandra, jak i Michał do tej pory nie potwierdzili tych informacji, to jednak wszystko wskazuje na to, że ich rodzina ponownie się powiększyła. Jak się również okazuje, wybrali dla syna tradycyjne, chociaż rzadko spotykane imię! Zobaczcie!

Znamy imię syna Żebrowskich!

Jak teraz donosi “SE” Żebrowscy postanowili dać swojemu trzeciemu synowi również bardzo tradycyjne imię. Chociaż początkowo aktor żartował w jednym z wywiadów, że nazwie go na cześć swojego przyjaciela i kandydata na urząd prezydenta -Rafała Trzaskowskiego, to finalnie zdecydowali się na imię Felicjan.

Tym samym Felek dołączył do Franka i Henia, a my musimy powiedzieć, że imiona całej trójki idealnie do siebie pasują. Być może z przyjściem trzeciego synka Żebrowskich na świat, Aleksandra zdecyduje się na zmianę nazwy swojej firmy?

Jak myślicie? Podoba Wam się imię,jakie Ola i Michał wybrali dla synka?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej