Połącz się z nami

Znamy już reprezentantkę na Eurowizję Junior! Powtórzy sukces Roxie i Viki?

znamy już zwycięzczynie na

News

Znamy już reprezentantkę na Eurowizję Junior! Powtórzy sukces Roxie i Viki?

W specjalnej edycji programu „Szansa na Sukces” decyzją jurorów i widzów wyłoniona została zwyciężczyni eliminacji. Znamy już reprezentantkę na Eurowizję Junior!

Za nami wielki finał „Szansy na Sukces. Eurowizja Junior”. Kto będzie reprezentował Polskę podczas Konkursu, który odbędzie się już 29 listopada w Warszawie?

W ciągu ostatnich trzech tygodni widzowie przysłuchiwać się mogli łącznie 21 młodym kandydatom, którzy zgłosili się do krajowych eliminacji Konkursu Eurowizji Junior. Podczas występów wyłoniony miał zostać reprezentant Polski w konkursie piosenki Eurowizja Junior 2020.

Ostatecznie z każdego odcinka wyłoniona została zwyciężczyni i 27 września trzy finalistki w specjalnym odcinku „Szansy na Sukces” walczyły o zwycięstwo i tym samym reprezentowanie naszego kraju.

W tym roku Konkurs Eurowizji Junior odbędzie się 29 listopada w Warszawie. W związku z ogólnoświatową pandemią jego organizacja przebiegać będzie w nieco innej formie. Ze względu na bezpieczeństwo prawdopodobnie wszyscy uczestnicy Eurowizji Junior nagrają swój występ w studiu telewizyjnym we własnym kraju, co oznacza, że wyjątkowo nie przyjadą do Polski. Nie oznacza to jednak, że w Warszawie nie zostanie zorganizowana główna impreza. W studio pojawią się prowadzący oraz goście festiwalu, wszystko wskazuje jednak na to, że wyjątkowo zabranie również publiczności.

Znamy już reprezentantkę na Eurowizję Junior

W ostatnim już specjalnym odcinku „Szansy na Sukces – Eurowizja Junior 2020” o reprezentowanie Polski w Konkursie, który odbędzie się już 29 listopada, walczyły Lena Marzec, Agata Serwin oraz Alicja Tracz. Jurorzy w składzie Cleo, Dawid Kwiatkowski i Viki Gabor, a także widzowie zdecydowali, która z dziewczyn zaśpiewa podczas prestiżowego konkursu. Uczestniczki w wielkim finale wykonały po dwa utwory. Poza pierwszą dobrze znaną widzom, dziewczyny wykonały także drugi utwór, który jest propozycją muzyczną przygotowaną na konkurs Eurowizji.

Jak się okazuje, to właśnie Alicja Tracz będzie kolejną reprezentantką naszego kraju podczas najbliższego Konkursu Eurowizja Junior.

Oglądaliście zmagania dziewczyn? Myślicie, że Alicja Tracz powtórzy sukces Roxie Węgiel oraz Viki Gabor i zostanie kolejną zwyciężczynią Eurowizji Junior? Tego jej życzymy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry