Połącz się z nami

Znamy pierwszą uczestniczkę „Star Voice. Gwiazdy mają głos”! Zaskoczeni?

Rozrywka

Znamy pierwszą uczestniczkę „Star Voice. Gwiazdy mają głos”! Zaskoczeni?

Już 28 lutego startuje nowy program Telewizji Polskiej- „Star Voice. Gwiazdy mają głos”. Na temat nowego show niewiele jeszcze wiadomo, oprócz tego, jakie będą obowiązywały w nim zasady i kto zasiądzie w jury. A kto w takim razie zdecyduje się stanąć na scenie i zaśpiewać? Zobaczcie! Znamy pierwszą uczestniczkę „Star Voice. Gwiazdy mają głos”!

Nie da się nie zauważyć, że nowy program Telewizji Polskiej łudząco przypomina show, które od lat leci w telewizji Polsat –„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. 28 lutego swoje umiejętności wokalne zaprezentują nam gwiazdy, które oceniać będzie trójka jurorów- Majka Jeżowska, Mariusz Kałamaga i Helena Vondrackova. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

„Star Voice. Gwiazdy mają głos”: ZASADY

Gwiazdy w tym programie nie będą poddawane metamorfozą, jak ma to miejsce w polsatowskim show. Na scenie zobaczymy aż jedenaścioro uczestników, którzy zaprezentują nam swoje wokalne umiejętności. Co odcinek poprzez głosowanie jury i SMS-y od telewidzów zostanie wybrany jeden uczestnik, który 10 tysięcy złotych przeznaczy na wybrany przez siebie cel. Główna nagroda to Diamentowy Mikrofon plus nagrody o wartości 200 tysięcy złotych.

Znamy pierwszą uczestniczkę „Star Voice. Gwiazdy mają głos”! !

O ile nie zostali jeszcze oficjalnie ogłoszeni wszyscy uczestnicy programu, to jak możemy dowiedzieć się z magazynu Flesz, w nowym programie TVP zobaczymy Beatę Chmielowską-Olech, która od lat prowadzi „Teleexpress”.

Również na jej koncie w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć dziennikarkę wraz z Tomaszem Barańskim. Tancerz w tym roku nie pojawi się w „Tańcu z Gwiazdami”. Nie oznacza to jednak, że całkiem zniknie z naszych ekranów. Tomasz przyjął propozycję właśnie do nowego programu Telewizji Polskiej.

Dziennikarka tajemniczo podpisała zdjęcia z Tomaszem Barańskim i Maciejem Starnawskim:

„Niebawem dwaj Panowie ze zdjęć, wywrócą moje życie do góry nogami 🙉🙈😄#staytuned #newprogram #secretproject #🤫 ( Aaa… zawsze chciałam to napisać 😂🤣) @tomaszbaranski 🕺, #maciekstarnawski 🎶🔝”

Już niebawem przekonamy się, jak Beata Chmielowska-Olech poradzi sobie w nowym show. Czekamy na kolejnych uczestników, którzy zaprezentują nam swoje wokalne umiejętności!

Będzie oglądać nowe show Telewizji Polskiej?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry