Połącz się z nami

Znamy pierwszych uczestników „Big Brothera”! Kim są Agnieszka i Maciej?

Rozrywka

Znamy pierwszych uczestników „Big Brothera”! Kim są Agnieszka i Maciej?

Po latach przerwy 17-go marca rusza nowa edycja „Big Brothera”, w którym udział weźmie marząca o niezapomnianej telewizyjnej przygodzie grupa osób. Znamy już dwie pierwsze osoby, które zawalczą o pobyt w Domu Wielkiego Brata!

Codziennie o 20:00 w TVN 7 będziemy mogli zobaczyć podsumowanie dnia w „Domu Wielkiego Brata”, zaś w każdą niedzielę o godz. 18, stacja TVN zaprezentuje nam, co wydarzyło się w przeciągu całego tygodnia.

Dziś rano na kanapie Dzień Dobry TVN zasiadła pierwsza dwójka uczestników tego popularnego przed laty reality show. Kto z tej dwójki spodobał się telewidzom, przekonamy się niedługo, gdyż to właśnie widzowie przez głosowanie zdecydują kto zostanie pierwszym uczestnikiem.

Okazję do przybliżenia swoich postaci mieli Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz.

Agnieszka Raczyńska pochodzi ze Stargardu pod Szczecinem, ma 26 lat. Od 13 lat mieszka w Londynie gdzie studiowała na kierunku Media, marketing i PR, a obecnie zajmuje się headhuntingiem w korporacji. Singielka marząca o powrocie do Polski. Agnieszka przedstawia się jako osoba stanowcza i wiedząca czego chce, onieśmielająca płeć przeciwną. Pełna energii i kreatywna. Czy rzeczywiście nuda z nią nie grozi ? Przygoda i sprawdzenie siebie – to dla Agnieszki oznacza udział w „Domu Wielkiego Brata”.

Maciej Borowicz pochodzi z Poznania, ma 31 lat. Jest DJ-em, organizatorem eventów oraz instruktorem fitness. Ma dziewczynę. Przedstawia się jako oryginalna, zwariowana i niepowtarzalna osoba. Aktywny i spontaniczny, lubiący sporty ekstremalne. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Czy Maciej będzie miał okazję rozkręcić imprezę w Big Brotherze ?

Oboje chcą wejść do „Domu Wielkiego Brata”, ale to widzowie zdecydują które tam trafi.

Już niedługo przekonamy się, czy nowa edycja powtórzy sukces pierwszej sprzed 19 lat. Czy losy mieszkańców podwarszawskiego domu wzbudzą emocję telewidzów ?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry