Znamy płeć dziecka Agnieszki Kaczorowskiej! Będzie tancerz czy tancerka? Kogo obstawiacie?

4 kwietnia 2019
Przez: : M.J

Agnieszka Kaczorowska-Pela wkrótce zostanie mamą! Tancerka i jej mąż Maciej Pela, zostaną rodzicami po raz pierwszy i nie mogą się już doczekać, kiedy maleństwo przyjdzie na świat. Szczęśliwi przyszli rodzice zdradzili płeć dziecka i zrobili to w zaskakujący sposób. Zobacz, jakiej płci będzie pierwszy potomek Agnieszki Kaczorowskiej!

Indeks Sukcesów Akademii Przyszłości

Agnieszka wraz ze swoim mężem zdradzili fanom, czy spodziewają się synka, czy córeczki. Przy okazji tego wyznania wsparli akcję, która pomaga spełniać dziecięce marzenia, fundację Akademia Przyszłości.

Ostatnio para na swoim Instagramie zadała pytanie “Chłopiec czy dziewczynka?” i jak możemy się dowiedzieć nie chodziło im wcale o próbę zgadnięcia płci ich przyszłego maluszka, ale o to, komu małżonkowie sfinansują Indeks Sukcesów Akademii Przyszłości.

“Zdecydowaliśmy się zaangażować w Akademię Przyszłości, ponieważ lubimy pomagać spełniać marzenia. Dzieci zawsze były dla nas ważne, uczymy je tańczyć. Jeśli tym, które startują z pewnymi trudnościami, możemy dodatkowo pomóc, robimy to z przyjemnością”-powiedzieli przyszli rodzice.

Tancerka wraz z mężem kupili indeks dla 9-letniego Kuby, który jak mówi chce w przyszłości zostać tancerzem, policjantem lub youtuberem. Marzenia chłopczyka są bardzo dorosłe jak na jego wiek. Kubuś marzy, aby mieć siostrę, żeby jego mam była zdrowa oraz aby w jego rodzinie nie brakowało pieniędzy. Zapytany co by zmienił na świecie, gdyby miał taki dar odpowiedział “wojny, smog i głód”. Chłopczyk w Akademii Przyszłości przezwycięża trudności w nauce ortografii i pracuje nad swoją koncentracją. Pomimo tak młodego wieku i trudności, z którymi musi zmierzyć się w szkole, jak i w domu jest uważany za bardzo serdeczne, pogodne i dzielne dziecko. Sam mówi o sobie, że jest “wesoły, koleżeński i szalony”.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska wywołała burzę wpisem “Moda na brzydotę”.

Płeć dziecka Agnieszki Kaczorowskiej

Przy okazji tej akcji, dzięki której Kaczorowska z Pelą chcą zachęcić innych, do wspierania najmłodszych na drodze po ich marzenia zdradzili, że sami spodziewają się CÓRECZKI, która na świecie ma pojawić się już wkrótce!

Podczas wywiadu w Dzień Dobry TVN, tancerka również skomentowała płeć swojego dziecka.

“Małe Pelątko to dziewczynka, chyba że nam wywinie jakiś numer przy porodzie. Teraz możemy już to powiedzieć oficjalnie”.

My serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom zarówno córeczki, jak i inicjatywy na rzecz Akademii Przyszłości!

Źródło: Instagram Agnieszki Kaczorowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz