Połącz się z nami

Znamy płeć dziecka Jacka Kurskiego! Chłopiec czy dziewczynka?

Z życia gwiazd

Znamy płeć dziecka Jacka Kurskiego! Chłopiec czy dziewczynka?

Wczorajszego dnia do sieci wyciekła informacja o tym, że polityk i prezes TVP Jacek Kurski spodziewa się pierwszego, wspólnego dziecka ze swoją niedawno poślubioną żoną. Dla wszystkich zainteresowanych mamy dziś nie lada informację. Jak się okazuje, znana jest już płeć dziecka. Znamy płeć dziecka Jacka Kurskiego!

View this post on Instagram

A post shared by FAKT24.pl (@fakt24.pl)

Jacek Kurski ze względu na swoją pracę zawodową od wielu lat skupia na sobie wzrok mediów i polskiego społeczeństwa. Polityk jest również prezesem Telewizji Polskiej. Ostatnie wydarzenia związane z organizowaniem Sylwestra Marzeń podczas pandemii koronawirusa wzbudziły wiele zamieszania wokół Kurskiego. Prezes TVP był wyraźnie zadowolony ze swojej decyzji, co dumnie głosił po zakończonej imprezie. Przeczytajcie tutaj: Kurski uderza w konkurencję! Pewny siebie dumnie głosi: „Telewizja Polska znów wygrała”!

View this post on Instagram

A post shared by naTemat.pl (@natematpl)

Wiele osób interesuje się również życiem prywatnym Jacka Kurskiego. Mężczyzna niedawno poślubił Joannę Klimek. Oprócz ślubu cywilnego małżeństwo zdecydowało się wziąć ślub kościelny, co wywołało ogromne zamieszanie wśród polskiego społeczeństwa ze względu na fakt, że mężczyzna był wcześniej żonaty. Jego żoną przez wiele lat była Moniką Mucek. Warto zwrócić uwagę, że Jacek Kurski ze swoją byłą żoną ma troje dzieci.

Znamy płeć dziecka Jacka Kurskiego! Chłopiec czy dziewczynka?

Wczorajszego dnia informowaliśmy Was o nowych wydarzeniach w życiu Jacka Kurskiego. Jak się wówczas okazało, Jacek i jego nowa żona Joanna spodziewają się dziecka. Polityk bardzo dba o swoją ukochaną, a ona może pochwalić się dobrym samopoczuciem pomimo zaawansowanej już ciąży. Zobaczcie tutaj: Jacek Kurski zostanie ojcem po raz czwarty! Jego żona jest już w zaawansowanej ciąży

Jak podaje „Super Express”, Joanna i Jacek spodziewają się córeczki! Tabloid snuje takie przypuszczenia ze względu na ostatni ubiór kobiety, w którym udało się przyłapać małżeństwo na zimowym spacerze. Przyszła mama była wówczas ubrana w różowy golf. Dodatkowo jeden z informatorów potwierdził tę informację:

„Joanna i Jacek nie mogą się doczekać maleństwa. To dla nich piękny czas. Odliczają dni do narodzin córeczki.”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry