Znamy prowadzącą “Paradise Hotel”! To gwiazda Top Model!

9 grudnia 2019
Przez: : M.S.

Już na wiosnę startuje nowy program w TVN7, który może stać się sporą konkurencją dla polsatowskiego “Love Island, Wyspa Miłości”. Znamy prowadzącą “Paradise Hotel”! To gwiazda Top Model!

Paradise Hotel” to kolejne reality- show realizowane na antenie TVN7. Nowy program ma być odpowiedzią na “Love Island. Wyspa Miłości”, które emitowane jest w konkurencyjnej stacji Polsat. Nowy program TVN zrealizowany ma być na indonezyjskiej wyspie Bali. Format zaczerpnięty został z USA, gdzie wyemitowane zostały 3 edycje, na antenie FOX.

Zasady programu są bardzo podobne do tych w “Love Island”. Uczestnicy muszą połączyć się w pary, by nie odpaść w kolejnym odcinku, w przeciwnym razie ich miejsce zajmie nowa osoba. Na zwycięzców czeka główna nagroda w postaci 100 tysięcy złotych.

Stacja TVN7 ogłosiła ostatnio, że właśnie ruszył casting do nowego programu. Przygotowania do “Paradise Hotel” zaczęły się już dwa lata temu.

„Paradise Hotel to nowa propozycja programowa, która trafi na antenę TVN7 już na wiosnę. Ten legendarny format na świecie wciąż bije rekordy popularności, a w Polsce jego pierwsza edycja zostanie zrealizowana właśnie dla Siódemki. Przygotowania do tego projektu trwają od ponad dwóch lat. Zdecydowaliśmy, że scenerią dla programu będzie indonezyjska wyspa Bali. Obecnie jesteśmy na etapie preprodukcyjnym, zdjęcia rozpoczynamy na początku roku ”- poinformowała szefowa TVN 7, Katarzyna Mazurkiewicz.

Znamy prowadzącą “Paradise Hotel”!

Do tej pory nieznane było nazwisko prowadzącej nowy program. Jednak jak podaje Plejada, gospodynią “Paradise Hotel” została Klaudia El Dursi, uczestniczka ostatniej edycji Top Model. Nie będzie to dla niej debiut telewizyjny, gdyż występowała już u boku Kuby Wojewódzkiego przy realizacji jego programu.

Emisja pierwszego odcinka ma odbyć się na wiosnę. Póki co ogłoszony został casting, na który już się można zgłaszać! Szykuje się spora konkurencja dla polsatowskiego “Love Island. Wyspa Miłości”, który okazał sporym hitem. “Hotel Paradise” powtórzy jego sukces? O tym przekonamy się już niebawem!

Będziecie oglądać?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej