Połącz się z nami

Znamy towarzyszkę Woźniaka-Staraka?! Tabloid ujawnił kim jest 27-latka!

News

Znamy towarzyszkę Woźniaka-Staraka?! Tabloid ujawnił kim jest 27-latka!

Kolejne newsy w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka – Staraka! Wiemy kim jest kobieta, która obecna była podczas wypadku!

Cały czas żyjemy sprawą producenta filmowego i biznesmena Piotra Woźniaka-Staraka. Jeszcze dziś informowaliśmy Was o wycofaniu się z portali społecznościowych jego żony Agnieszki z domu Szulim.
Przeczytacie o tym TUTAJ. Teraz jeden z portali poinformował o tym kim jest 27-letnia kobieta, która przebywała na łodzi z zaginionym milionerem. Znamy towarzyszkę Woźniaka-Staraka!

Piotr Woźniak -Starak zaginął trzy doby temu. W nocy z soboty na niedzielę doszło do tragicznego wypadku. Wiadome jest, że Piotr pływał motorówką na jeziorze Kisajno koło Giżycka. Wiadomo również, że nie był tam sam, a z tajemniczą kobietą, z którą niestety podczas wypadku wpadli do wody. Kobiecie jednak udało się dopłynąć do brzegu i poinformować służby o zdarzeniu.

Jak wspomina „Plotek”:

„Mieszkanka Łodzi powiedziała, że pływała na motorówce z 39-letnim mężczyzną. Podczas wykonywania gwałtownego manewru oboje wpadli do wody. Kobiecie udało się przepłynąć około stu metrów, by dotrzeć do brzegu. Mężczyzny poszukują służby ratunkowe – mówiła w niedzielę Iwona Chruścińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.”

Znamy towarzyszkę Woźniaka-Staraka!

Początkowo media snuły domysły, że towarzyszką Piotra była jego siostra – Julia. Informację tę szybko obalono. „Super Express” dotarł do informacji kim jest tajemnicza kobieta.
27-letnia towarzyszka Piotra to Ewa, kelnerka jednej z restauracji, które znajdują się w pobliżu posiadłości Staraków. Tabloid informuje, że zaginiony poznał ją pewien czas temu i nawet zaprosił do własnej posiadłości. Kobieta jest pasjonatką żeglarstwa. Milioner poznał kobietę ponoć  już jakiś czas temu. Dziennikarze próbowali skontaktować się z Ewą i udali się do miejsca pracy. Niestety zostali wyproszenia, a co więcej jeden z mężczyzna groził im i nakazał zaprzestania poszukiwań dziewczyny.  

Co w tym czasie robiła żona Piotra – Agnieszka?

Jak donosi „Fakt” Piotr sobotni wieczór spędzał w Rydzewie nad jeziorem Niegocin.Dokładniej w gospodzie „Pod Czarnym Łabędziem”. Dostał się tam za pomocą swojej motorówki, a za nim podążali jego ochroniarze.
W gospodzie towarzyszyła mu jego żona i rodzice.
Podobno wszyscy mieli powrócić z kolacji do posiadłości Staraków około godziny 23:00. Jak się jednak okazuje dziennikarka nagle postanowiła wrócić od stolicy. Co było tego powodem? Niestety nie jest to wiadome.

Nad ranem w okolicach godziny 4 miejscowi rybacy zawiadomili policję, że jednak z motorówek zakłóca ciszę na jeziorze Kisajno.
Na miejscu okazało się, że motorówka jest pusta, a na brzegu znaleziono tajemniczą kelnerkę. Z doniesień mediów wynika, że Piotr podpłynął wieczorem do wyspy w pobliżu posiadłości Staraków. Podobno poprosił ochroniarzy, by ci wrócili do portu, a on uczyni to za chwilę.

View this post on Instagram

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Jak się okazało uniemożliwił mu to tragiczny wypadek, w związku z tym do tej pory nie wiadomo co dzieje się z Piotrem Woźniakiem – Starakiem!

3 komentarze

3 Comments

 1. ZDROWOROZSĄDKOWY

  20 sierpnia 2019 w 16:27

  to wszystko co piszecie to jakieś patologiczne treści być może czyjeś konfabulacje teoretyczne..
  ona po kolacji nocą wyjeżdza do innego domu…on jeżdzi nocą po jeziorze z jakąś obcą kobietą….
  to nie może być prawdziwe życie.

 2. OMG

  20 sierpnia 2019 w 16:49

  Może Agnieszka się wkurzyła na niego bo wyrywał kelnerkę.

 3. Gienu

  21 sierpnia 2019 w 18:41

  Taki jej prezent zrobił na rocznicę ślubu…rogi

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry