Połącz się z nami

Znana aktorka pokazała biust podczas protestów! Odważne zdjęcie jest szeroko komentowane w sieci!

Znana aktorka pokazała biust

Z życia gwiazd

Znana aktorka pokazała biust podczas protestów! Odważne zdjęcie jest szeroko komentowane w sieci!

Znana aktorka pokazała biust podczas protestów w Warszawie, a jej zdjęcie staje się już powoli kultowe. Karolina Micuła, bo to o niej mowa, jest wrocławską aktorką i działaczką społeczną i od początku bierze czynny udział w manifestacjach przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego. Zobaczcie, odważne posunięcie aktorki, które teraz jest szeroko komentowane w mediach!

Protesty, które wybuchły w naszym kraju po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który zapadł 22 października, nie zwalniają tempa. Przez ulice naszej stolicy i nie tylko, „spaceruje” codziennie tysiące ludzi, którzy nie zgadzają się z zakazem dokonywania aborcji nawet najbardziej uszkodzonych płodów. Z kobietami, które wyszły na ulice, solidaryzują się również mężczyźni i nic nie zapowiada, jak na razie, żeby manifestacje miały się zakończyć.

W protestach udział biorą również znane osoby, które walczą o wolność wyboru. Maja Ostaszewska, Zofia Zborowska, czy Joanna Koroniewska, oraz wiele innych gwiazd nie zgadza się z wyrokiem TK. Jednak to zdjęcie Karoliny Micuły, które krąży w sieci, zaczyna powoli stawać się kultowe!

Znana aktorka pokazała biust podczas protestów!

Karolina Micuła jest polską aktorką, a widzowie najbardziej mogą kojarzyć ją z roli w polsatowskim serialu „Ślad”. Zagrała również w takich produkcjach jak: „Lombard. Życie pod zastaw”, czy „Sprawiedliwi- Wydział kryminalny”. Oprócz ról serialowych Micuła występuje na deskach teatru i jest piosenkarką.

Aktorka, piosenkarka, a przede wszystkim aktywistka i działaczka społeczna, w poniedziałek 26 października pojawiła się na manifestacjach w Warszawie. Podczas protestów Karolina zdecydowała się na odważny gest – weszła na dach samochodu i pokazała swój biust. Na maseczce miała namalowany znak błyskawicy, a w rękach początkowo trzymała zapalone race:

„Ostatnie, obiecuję.”

Znana aktorka pokazała biust podczas protestów

Tym gestem Karolina nieco podzieliła internautów. Jedni jasno dają do zrozumienia, że szanują tak mocny gest w stronę wyroku TK, jednak znalazły się i takie osoby, które uznały to za zbyt wulgarne:

„szanuję. i to bardzo. ❤️👏⚡”

„O ile popieram kobiety w dążeniu do swoich praw, to kobiet wulgarnych nigdy popierać nie będę. Mam nadzieje, że to ostatnie z ostatnich zdjęć, bo to ekshibicjonizm i tyle”

„Brawo Twoje ciało Twój wybór czy jesteś bez bluzki, czy w niej!!!„

Nie da się ukryć, że gest Karoliny Micuły jest kontrowersyjny. Niemniej jednak to właśnie te zdjęcia pokazują, że kobiety walczące o swoje prawa nie cofną się przed niczym!

A Wy, sądzicie na ten temat?

Zobaczcie również: Ewa Farna podziela zdanie Chylińskiej! Artystka skomentowała wyrok TK!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry