Znana blogerka pojechała z narzeczonym w podróż i zaginęła! Znaleziono ciało…

20 września 2021
Przez: : M.J

Tematem zaginionej Gabby Petito ostatniego czasu żyły media za oceanem. 22-latka wraz z narzeczonym wybrała się w podróż po Stanach Zjednoczonych. Chłopak z wycieczki wrócił sam, a jego dziewczynę uznano za zaginioną. 19 września odnaleziono ciało. Czy to zaginiona Gabby?

Zagadkowe zniknięcie Gabby Petito

Gabby Petito zniknęła podczas podróży ze swoim narzeczonym po Stanach Zjednoczonych. Para podróż rozpoczęła w czerwcu i miała na celu odwiedzenie parków narodowych znajdujących się w zachodniej części USA. Swoją wyprawę aktywnie relacjonowali w mediach społecznościowych, a ostatni post na profilu Petito pojawił się 25 sierpnia. 30 sierpnia nie było z 22-latką już żadnego kontaktu.

Zobacz także: Policja znalazła ciało Ryjka z Warsaw Shore. Co się stało?

Zaginęła Gabby Petito.
Ostatnie wspólne zdjęcie Gabby i Briana.

Kiedy urwał się kontakt z dziewczyną narzeczony blogerki niespodziewanie wrócił 1 września do domu. Brian Laundrie nie tylko wrócił z podróży sam, ale również wynajął adwokata i odmówił jakichkolwiek rozmów z policją. Jak się okazuje, po kilkunastu dniach on również przepadł bez śladu.

Gabby Petito nie żyje?

Policja z Denver poinformowała, że 19 września w niedzielę w Parku Narodowym Grand Teton w stanie Wyoming znaleziono zwłoki młodej kobiety. Jak się również okazuje, znalezione ciało odpowiada opisowi 22-letniej blogerki. Choć ekspertyza kryminalistyczna nie została jeszcze zakończona, to wiele wskazuje na to, że to poszukiwana Gabby.

Zobacz także: Nowe informacje w sprawie zabójstwa Gabby Petito

Pełna identyfikacja kryminalistyczna nie została zakończona, więc nie możemy jeszcze na 100 procent potwierdzić, że jest to ciało Gabby”– powiedział Charles Jones agent FBI.

Gabby Petito.
Gabby Petito.

Dodajmy, że przed zniknięciem Gabby Petito w sieci pojawił się filmik z zatrzymania pary. Do incydentu doszło 12 sierpnia w stanie Utah. Wówczas funkcjonariusze zauważyli, że para mogła być ze sobą skłócona. Na twarzy Briana widoczne były zadrapania. Choć tłumaczyli funkcjonariuszom, że są w sobie zakochani, to policja zaleciła im zrobić sobie przerwę od siebie. Gabby była w wyraźnie złym stanie psychicznym.

“Obydwoje zdawali się nosić ślady fizycznej walki. Tłumaczyli, że są zakochani i zaręczeni oraz desperacko nie chcieli, aby którekolwiek z nich zostało oskarżone o przestępstwo”– napisano w raporcie policji.

Na ten moment nie wiadomo, gdzie przebywa Brian Laundrie.

Źródło: Instagram Gabby Petito

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej