Znana zawodniczka trenuje mimo zaawansowanej ciąży. Internauci grzmią

Słowa kluczowe:
ciążaInstagramnews
19 maja 2022
Przez: : B.Z

Znana zawodniczka uprawiająca wspinaczkę sportową – Shauna Coxsey – wywołała niemałe zamieszanie zdjęciami, które zamieściła w swoich mediach społecznościowych. Mianowicie, 29-latka jest w zaawansowanej ciąży, a nadal nie odpuszcza treningów, które swoją drogą wyglądają na bardzo zaawansowane. Nie spodobało się to internautom. W sieci pojawiło się sporo nieprzychylnych komentarzy skierowanych w stronę sportsmenki. Ta jednak postanowiła odpowiedzieć wszystkim, którzy ją krytykują.

Znana zawodniczka trenuje mimo zaawansowanej ciąży. Internauci grzmią – nie wszystkim się to podoba

Niemałą internetową aferę wywołała w ostatnim czasie znana zawodniczka uprawiająca wspinaczkę sportową – Shauna Coxsey. Jak się okazało, wszystko z powodu zdjęć, jakie zamieściła w swoich mediach społecznościowych. 29-latka jest bowiem w zaawansowanej ciąży, ale nawet to nie powstrzymuje jej przed odpuszczeniem zajęć, które na pierwszy rzut oka wyglądają na naprawdę zaawansowane. Komentujący zwrócili uwagę przede wszystkim na fakt, że Brytyjka wspina się na wysokie ścianki, co w jej stanie nie do końca musi być bezpieczne zarówno dla niej, jak i dziecka, którego się spodziewa.

Jak czytamy choćby w serwisie sport.tvp.pl – po publikacji rzeczonych zdjęć, kobiecie przyszło mierzyć się z nie lada “hejtem”. Fotografie, o których mowa, można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Artur Szpilka zawalczy na KSW już w czerwcu! Kto jego rywalem?

Przez głowę mi nie przeszło, żeby to porzucić. Jestem kobietą w ciąży i mam prawo dokonywać pewnych wyborów

Shauna Coxsey była wyraźnie podenerwowana nieprzychylnymi komentarzami na swój temat, które znalazły się w sieci. Swoim hejterom postanowiła odpowiedzieć przy okazji rozmowy z dziennikiem “The Guardian”. Jej wypowiedź przytacza portal sport.tvp.pl:

Przez głowę mi nie przeszło, żeby to porzucić. Jestem kobietą w ciąży i mam prawo dokonywać pewnych wyborów. Nie rozumiem, dlaczego miałabym przestać robić coś, co lubię, tylko dlatego, że komuś to przeszkadza. W mediach społecznościowych można być skrytykowanym za wszystko, niezależnie od tego co robisz czy mówisz.

Przy okazji zawodniczka zaznaczyła, że w treningach nie jest osamotniona. Nad bezpieczeństwem kobiety i jej dziecka czuwają fizjoterapeuta oraz mąż. Po nagłośnieniu sprawy, pod postami Coxsey zaczęły częściej pojawiać się przychylne komentarze. Ona sama w rozmowie z dziennikarzami mówiła natomiast, że jej zdaniem dzielenie się takimi historiami jest potrzebne. Słowa kobiety po raz kolejny cytuje sportowy portal TVP:

Nie wszyscy muszą przez 9 miesięcy leżeć na kanapie. Mam wiele koleżanek, które wspinają się będąc w ciąży. Dzięki temu pozostają aktywne i szczęśliwe.

źródło: sport.tvp.pl, Instagram; foto: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej