Znany muzyk staranował ogrodzenie stadionu!

Słowa kluczowe:
artur rojekpolicjawypadek
18 marca 2023
Przez: : M.J

Jak donoszą media, w piątek wieczorem samochód marki BMW staranował ogrodzenie stadionu w Katowicach. Za kierownicą pojazdu siedział muzyk Artur Rojek, który już skomentował całe zdarzenie. Badanie alkomatem nie wykazało, że jechał pod wpływem alkoholu.

Do wypadku doszło w piątkowy wieczór 17 marca po godzinie 22.00 w Katowicach.

Mogę potwierdzić, że 51-letni kierujący BMW X5 staranował dwa ogrodzenia, a tym samym wjechał na murawę stadionu katowickiej Podlesianki. Nikomu nic się nie stało w wyniku tego zdarzenia drogowego”- powiedziała w rozmowie z wp.pl podkomisarz Agnieszka Żyłka.

Kierowca samochodu był trzeźwy i za to zdarzenie został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

Jak donosi Fakt, to Artur Rojek miał być sprawcą wypadku. Za zdarzenie policja zatrzymała piosenkarzowi dowód rejestracyjny ze względu na uszkodzenie pojazdu. Jak podają media, muzyk miał pomylić biegi. Warto jednak podkreślić, że policja nie potwierdza tożsamości kierowcy.

Niemniej jednak sam artysta odniósł się do medialnych doniesień.

Śmieszna sytuacja, myślałem, że mam włączony wsteczny i samochód zamiast do tyłu pojechał do przodu”- powiedział Rojek w rozmowie z Faktem.

Kim jest Artur Rojek?

Artur Rojek to polski muzyk, wokalista, autor tekstów i kompozytor. Urodził się 6 maja 1972 roku. Sławę zdobył jako lider zespołu Myslovitz, którego był współzałożycielem w 1992 roku.

Przez ponad 20 lat działalności z zespołem Myslovitz, Artur Rojek był jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych artystów na polskiej scenie muzycznej. Współtworzył takie przeboje jak “Długość dźwięku samotności”, “Kraków”, “Peggy Brown” czy “Z twarzą Marilyn Monroe”. W 2012 roku opuścił zespół i rozpoczął karierę solową.

Źródło: wp.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej