Znany polski jasnowidz przeraża – “boję się tej zimy”

18 września 2023
Przez: : B.Z

Wojciech Glanc to coraz bardziej rozpoznawalna postać. Podobnie jak jego kolega po fachu – Krzysztof Jackowski – Glanc dzieli się swoimi przepowiedniami za pomocą mediów społecznościowych oraz mediów tradycyjnych. Co ciekawe, część przepowiedni Glanca się sprawdziła. Czy tym razem będzie podobnie? Jasnowidz poruszył temat dziwnych zjawisk atmosferycznych w naszym kraju. Przyznał też, że obawia się zimy. Co jego zdaniem może się wtedy wydarzyć? Lepiej to sprawdźcie…

Znany polski jasnowidz przeraża – “boję się tej zimy”

Wojciech Glanc i Krzysztof Jackowski to bez wątpienia dwóch najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w naszym kraju. Zarówno jeden jak i drugi swoją działalność opierają na mediach społecznościowych, jednak nierzadko z ich usług korzystają też tematyczne portale. Teraz głośno jest o przepowiedni pierwszego z nich. Wojciech Glanc opowiedział bowiem o tym, co czeka nas już niebawem. Trzeba przyznać, że jego słowa budzą niepokój. Przyznał między innymi, że boi się nadchodzącej zimy. Dlaczego? Co się wtedy może wydarzyć jego zdaniem?

Za Wojciechem Glancem w kontekście przepowiadania przyszłości na pewno przemawia to, że jego wizje naprawdę potrafią się spełnić. Czy jednak tak samo będzie i tym razem? W jednym z niedawnych swoich nagrać Glanc mówił właśnie o nadchodzącej zimie. Właśnie podczas jej trwania możemy doświadczyć niezwykłych anomalii pogodowych, których nigdy dotąd nie znaliśmy. Co w swojej wizji zobaczył jasnowidz Wojciech Glanc?

ZOBACZ TAKŻE: Jacek Murański wraca do MMA! Znamy jego nowego rywala

Przerażająca wizja Wojciecha Glanca

Słowa budzącej grozę przepowiedni Wojciecha Glanca przytacza portal plotek.pl. To właśnie w niej jasnowidz skupił się na nietypowych i niebezpiecznych zjawiskach atmosferycznych w Polsce. Najpierw wspomniał o tornadach, które przecież są u nas rzadkością:

Miałem taką dziwną wizję, bo zobaczyłem rodzaj tornada – zarówno na Bałtyku, czyli od strony północy, jak i od Wschodu i Zachodu.

Po czym dodał:

“Myślę, że jakieś potężne tornada mogą dotknąć również naszych okolic, czyli tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy. Obawiam się właśnie, że doświadczenie tornada albo jakiejś potężnej burzy może spotkać okolice centralnej Polski.”

To jednak nie koniec. Wojciech Glanc z przerażeniem mówił też o nadchodzącej zimie. Co się może wtedy wydarzyć?

“Boję się też zimy, która może zaskoczyć nas naprawdę dziwnym zjawiskiem. Czuję, jak gazety krzyczą, że nawiedziło nas zjawisko, które jeszcze nigdy nie wystąpiło i o którym nigdy jeszcze nie słyszeliśmy.”

źródło i foto: plotek.pl, YouTube – Wojciech Glanc

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej