Połącz się z nami

Zobacz sukienkę Lewandowskiej, w której poszła na randkę z mężem. Wcale nie jest droga!

zobacz sukienke lewandowskiej

Moda i uroda

Zobacz sukienkę Lewandowskiej, w której poszła na randkę z mężem. Wcale nie jest droga!

Od kilku dni Ani i Robert spędzają rodzinne chwile na wspólnych wakacjach. Zobacz sukienkę Lewandowskiej, w której poszła na randkę z mężem.

Chociaż plany co do spędzenia wieczoru Ani i Roberta były nie co inne, nie wszystko skończyło się tak, jak chciało małżeństwo.

Ania i Robert Lewandowscy to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Piłkarz, który jest jednym z najlepszych napastników na świecie, doczekał się ogromnego grona fanów, którzy poza jego sukcesami na murawie, interesują się także i życiem prywatnym.

Jak powszechnie wiadomo, Lewandowscy są już szczęśliwymi rodzicami dwóch uroczych córeczek. Klara, która w maju świętowała swoje trzecie urodziny, chwile później powitała na świecie swoją młodszą siostrę Laurę.

Zobacz sukienkę Lewandowskiej, w której poszła na randkę z mężem.

Chociaż zarówno Robert, jak i Ania nie zapomnieli o swoich zawodowych obowiązkach, to pojawienie się w ich życiu córeczek sprawiało, że ich świat wywrócił się do góry nogami.

Od kilku dni rodzina Lewandowskich przebywa na zagranicznych wakacjach. Na jednym z ostatnich zdjęć udostępnionych przez Anię w sieci, młoda mama pochwaliła się, że chciała spędzić wspólne chwile w towarzystwie męża i znajomych, ale nie wszystko poszło po jej myśli.

„To miała być randka z mężem i spotkanie ze znajomymi🤭

Włos zrobiony, szybki makeup, fajna kiecka (@reves__store) , gotowi do wyjścia i nagle naszym dzieciom przypomniało się, że… chcą zostać z nami😂🙈 kiedy już zasnęły… udało nam się wyjść, ale po 3 godzinach moim marzeniem okazała się nie impreza tylko odpoczynek🙈 łóżko i spanie. Normalnie imprezka „pełną parą” 👌💁‍♀‍😂”

Nie da się ukryć, że sukienka, którą wybrała Lewandowska na randkę, zrobiła furorę wśród internautek. Sprawdziliśmy, że jest to model Gaia Ginger firmy Reves i jak się okazuje, kreacja ta wcale nie jest bardzo droga. Jeśli chcecie sprawić sobie taką oversizową sukienkę, jak ma na sobie Ania, musicie przeznaczyć na zakup 429 zł.

A jak Wam podoba się sukienka Ani?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry