Zoé Clauzure: [wiek, kariera, Eurowizja Junior 2023, Instagram]

24 listopada 2023
Przez: : K.M.

Zoé Clauzure to reprezentantka Francji podczas tegorocznej edycji Eurowizji Junior. Bez wątpienia ta młoda artystka jest jednym z faworytów. Co wiemy na jej temat?

Zoé Clauzure: wiek

Pasją 13-latki od najmłodszych lat jest muzyka. Co ciekawe, Zoé wzięła w 2020 roku udział we francuskiej edycji programu rozrywkowego The Voice Kids i dotarła aż do finału.

Zoé Clauzure: kariera

Przed Zoé stoi trudne wyzwanie podczas finału tegorocznej edycji Eurowizji Junior. Młoda artystka musi zmierzyć się z 15 innymi wokalistami, którzy są również mocno zdeterminowani, by stanąć na najwyższym podium. 13-latka w Nicei wykona utwór Cœur pełen popu i energii.

Zobacz także: Sep & Jawsmijn – duet, który zawalczy o wygraną podczas 21. Konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci

Zoé Clauzure: Eurowizja Junior 2023

Eurowizja Junior to konkurs muzyczny dla dzieci, który z każdą edycją przynosi nam mnóstwo emocji. Tegoroczna edycja odbędzie się w Nicei już w niedziele 26 listopada, a wszystko będziemy mogli śledzić już o godzinie 16:00 na antenie TVP1. Na scenie swoje utwory zaprezentują artyści z 16 państw, a nasz kraj reprezentuje Maja Krzyżewska, która wykona utwór I Just Need a Friend. Trzymamy kciuki!

Clauzure: Instagram

Zoé uwielbia korzystać z mediów społecznościowych, na bieżąco prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie widnieje pod nazwą @zoeclauzure. Ilość obserwujących ją osób przekroczyła właśnie 96 tysięcy, ale co najważniejsze, ta liczba ciągle się zmienia.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej