Połącz się z nami

Żona Jacka Kurskiego o swojej ciąży – przyszła mama wreszcie zabrała głos!

Żona Jacka Kurskiego

Z życia gwiazd

Żona Jacka Kurskiego o swojej ciąży – przyszła mama wreszcie zabrała głos!

Żona Jacka Kurskiego zabrała głos w sprawie swojej ciąży. Wyznała, że wraz z mężem nie może doczekać się przyjścia na świat maleństwa. Poród Joanny odbędzie się już za dwa miesiące!

Na dniach do mediów trafiła zaskakująca informacja. Okazuje się, że prezes TVP wraz ze swoją małżonką już wkrótce przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko!

Warto wspomnieć, że Jacek Kurski i Joanna Kurska (wcześniej Klimek) pobrali się 18 lipca w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Nowożeńcom bardzo zależało na ślubie kościelnym, dlatego oboje wystąpili o unieważnienie swoich poprzednich małżeństw. Na dniach w mediach pojawiła się kolejna zaskakująca informacja dotycząca pary. Okazuje się, że prezes TVP wraz ze swoją małżonką już wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko! Ponadto informator „Faktu” powiedział:

„Joanna w ciąży czuje się bardzo dobrze. Wielka w tym zasługa Jacka, który bardzo o nią dba. Mąż stara się towarzyszyć Joannie podczas wszystkich badań i wizyt kontrolnych u lekarza.”

View this post on Instagram

A post shared by FAKT24.pl (@fakt24.pl)

Żona Jacka Kurskiego o swojej ciąży

Świeżo upieczone małżeństwo przygotowuje się do kolejnego etapu związku. Przyszli rodzicie niezwykle cieszą się, ze ich rodzina już wkrótce się powiększy. Przypomnijmy, że poród Joanny odbędzie się już za dwa miesiące. Co więcej, para zna już płeć swojego dziecka. Informowaliśmy Was o tym TUTAJ.

Ponadto z informacji „Super Expressu” wynika, że w poniedziałkowe południe para wybrała się do szpitala MSWiA w Warszawie na badania kontrolne. Prezes TVP odprowadził swoją ukochaną pod same drzwi i cierpliwie czekał na swoją wybrankę. Co więcej, żona Jacka Kurskiego wreszcie zabrała głos w sprawie ciąży!

„Przeżywamy piękne chwile. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nie możemy się odczekać naszego maleństwa” – powiedziała przyszła mama w rozmowie z „Super Expressem”.

Sam prezes TVP również nie kryje szczęścia.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi” – powiedział „Super Expressowi” Kurski.

Gratulujemy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry