Połącz się z nami

Żona znanego aktora jest współwłaścicielką Jusee Cosmetics! O kim mowa?

Żona znanego aktora

Moda i uroda

Żona znanego aktora jest współwłaścicielką Jusee Cosmetics! O kim mowa?

Żona znanego aktora jest współwłaścicielką marki kosmetycznej Julii Wieniawy, która na dniach miała swoją premierę. Jesteście ciekawi, o kim mowa?

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najzdolniejszych i wszechstronnych gwiazd, która świetnie odnajduje się w polskim show-biznesie. Największą popularność zdecydowanie przyniosła jej rola Pauli w serialu „Rodzinka.pl”. Julka aktywnie działa również w social mediach, a w szczególności na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,7 mln osób. Co więcej Julia jest także uzdolniona muzycznie, a jej utwór „Nie muszę” w serwisie YouTube został odtworzony ponad 17 mln razy! Julia w pełni wykorzystuje swój potencjał i rozpoczyna coraz to nowe projekty. Oprócz talentu aktorskiego i wokalnego, Wieniawa ma również umiejętności taneczne, które możemy obserwować w „Tańcu z gwiazdami”.

Żona znanego aktora jest współwłaścicielką Jusee Cosmetics!

Na dniach miała miejsce premiera kosmetyków Julii Wieniawy – Jusee Cosmetics. Produkty cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem, że zaledwie po 3 minutach od rozpoczęcia sprzedaży, serwery strony nie wytrzymały. Przeciążenie było tak ogromne, że strona przestała działać, a zakupy udało się zrobić tylko szczęściarzom. W ofercie znajdziemy wegańskie kosmetyki – pomadki, tusz do rzęs oraz różne konfiguracje zestawów.

Zobacz także: Kosmetyki Julii Wieniawy już dostępne – nie należą do najtańszych!

„Stworzenie własnej marki kosmetycznej od zawsze było moim marzeniem. Po raz kolejny przekonałam się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Że ciężka praca oraz determinacja, pozwalają osiągnąć każdy cel. Więcej informacji już wkrótce. Zapraszam Was do świata Jusee” – poinformowała dumna z siebie Julka.

„Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i jakość, dlatego nie znajdziesz u nas nieprzemyślanych składników. Nie twierdzimy jednak, że kosmetyki Jusee są całkowicie naturalne. Śledzimy trendy i wykorzystujemy nowinki technologiczne, by były one skuteczne i przyjemne w użyciu” – zapewniają właścicielki marki.

Za sterami Jusee nie stoi jedynie Julka. Okazuje się, ze współwłaścicielką marki jest żona znanego aktora – Agnieszka Wesołowska. Na jej Instagrame znajdziemy informację, że jest prezesem oraz dyrektorem marki.

Źródło: https://www.instagram.com/szczureczek/

Planujecie zakup kosmetyków marki Jusee Cosmetics?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry