„Żony Miami”: Kim jest partner Anety Glam? Jego majątek przyprawia o zawrót głowy!

21 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Aneta Glam to jedna z najbardziej barwnych uczestniczek nowego reality-show Żony Miami. Kobieta to niekwestionowana optymistka, która kocha swoje życie i luksus. Okazuje się, że partner Anety to prawdziwy milioner. Kim jest ukochany uwielbianej przez widzów bohaterki programu Żony Miami?

Aneta żony Miami
Aneta Glam z programu Żony Miami

Żony Miami

Żony Miami to kolejne reality-show, które ma szanse stać się takim hitem jak Żony Hollywood. Po niewątpliwym sukcesie programu, w którym oglądać mogliśmy Polki wiodące luksusowe życie w gwiazdorskiej dzielnicy miasta Los Angeles, przyszedł czas na nowe bohaterki. Tym razem widzowie mają okazję poznać pięć przebojowych kobiet: Anetę, Elę, Karolinę, Ewę oraz Sylwię, które na co dzień opływają w dobrobyt u wybrzeża Stanów Zjednoczonych w Miami.

Użytkownicy platformy Player.pl odcinki programu Żony Miami oglądać mogli już kilka tygodni temu w sieci. Od 20 stycznia odcinki reality-show o pięciu Polkach na co dzień mieszkających w Miami, będziemy oglądać można w każdy czwartek i piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

View this post on Instagram

A post shared by Żony Miami (@zonymiami)

Kim jest partner Anety z Żon Miami?

Nie da się ukryć, że jedną z największych gwiazd reality-show Żony Miami jest Aneta Glam.

Zobacz także: Kim jest Aneta Glam z Żon Miami?

Gwiazda od prawie 10 lat związana jest z jednym z najbogatszych mieszkańców Miami. George R Wallner, bo o nim mowa, ma 70 lat i razem z ukochaną pojawia się w odcinkach reality-show. Kim jest zatem partner Anety Glam?

George R Wallner urodził w 1951 roku na Węgrzech, gdzie studiował elektrotechnikę na jednej z uczelni w Budapeszcie. W 1978 roku mężczyzna założył firmę Hypercom Corporation, odpowiedzialną za wprowadzenie pierwszych terminali płatniczych na terenie Azji i Pacyfiku. Po kilku latach jego firma debiutowała ma giełdzie i stała się liderem rynku w tej dziedzinie. Swoje pomysły Wallner sprzedał korporacji American Express i dziś partner Anety ma łącznie ponad 20 patentów. Co ciekawe, raport Nielsona określił 70-latka jako jednego z najbardziej wpływowych ludzi świata w dziedzinie płatności elektronicznej.

Aneta z mężem.

Aneta i jej ukochany uwielbiają ekskluzywne życie na wysokim poziomie, a o ich imprezach na jachcie, na których króluje istny przepych i bogactwo, krążą prawdziwe legendy.

źródło: Instagram Anety Glam/Instagram Żony Miami

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej