Połącz się z nami

Zosia Zborowska ścięła włosy! W nowej fryzurze wygląda jak Merlin Monroe!

Moda i uroda

Zosia Zborowska ścięła włosy! W nowej fryzurze wygląda jak Merlin Monroe!

Zofia Zborowska na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie w bardzo krótkiej kręconej fryzurze, a internauci od razu zaczęli porównywać ją w tej fryzurze do Merlin Monroe! Musimy przyznać, że na najnowszym zdjęciu w krótkiej fryzurze wygląda fenomenalnie! Zobaczcie! Zosia Zborowska ścięła włosy!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B8omkZxhElbiPBAkrFMLQeOtk3En7X8bRrrfRg0/

Zosia Zborowska bardzo aktywnie prowadzi swoje konto w social-mediach. Niemal codziennie możemy tam zobaczyć zdjęcia i filmiki z jej życia. Swojego czasu bardzo głośno było w mediach o Zborowskiej, a to wszystko za sprawą jej ślubu ze znanym siatkarzem, który aktualnie związany jest ze stołecznym klubem Verva Warszawa Orlen Paliwa – Andrzejem Wroną.

Para bardzo szybko stanęła na ślubnym kobiercu, bo po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Jednak, jak podkreślali w jednym z wywiadów, kiedy w grę wchodzi prawdziwa miłość, to nie ma na co czekać.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B8fr59TBsORQbffmJv0uFHxhyF0AcNSV6WvF_E0/

Nie da się ukryć, że Zosia i Andrzej są bardzo pomysłową i oryginalną parą. My mogliśmy się już o tym przekonać, kiedy do sieci trafiły między innymi ich zaproszenia ślubne, które musimy przyznać, były bardzo pomysłowe. Zobaczcie TUTAJ! Również filmiki i zdjęcia, które pokazuje Zborowska na swoim Instagramie, spodobały się jej obserwatorom, bo jej profil w tym momencie śledzi niemal 300 tysięcy osób! To również tam pochwaliła się teraz efektem swojej metamorfozy. Zobaczcie!

Zosia Zborowska ścięła włosy!

Zosia jak do tej pory miała burzę loków, które sięgały jej do ramion. Jednak przyszedł czas na zmiany i jak możemy zauważyć znacznie je skróciła. Teraz w krótkiej kręconej fryzurze wygląda fenomenalnie, a wielu internautów porównało ją do gwiazdy kina Merlin Monroe!

„Jak Marilyn Monroe 😁👏”

„Jak aniolek😍😍 w tej fryzurze to jak Marilyn Monroe👏🏻👍🏻😘”

Nie da się ukryć, że nowa fryzura Zborowskiej ewidentnie spodobała się jej obserwatorom. Musimy również przyznać, że w takim wydaniu wygląda dużo młodziej!

„Hejka Kraków 🙃 #shorthairdontcare”

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B9Mi0r7h5OxPRlNcrS5HsvyYK53oSGoh8YLeS40/

A Wam jak się podoba metamorfoza Zosi Zborowskiej? Naszym zdaniem zmiana zdecydowanie na plus!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry