Połącz się z nami

Zosia Zborowska topless! Gorące ujęcie prosto z wanny!

Zosia Zborowska

Moda i uroda

Zosia Zborowska topless! Gorące ujęcie prosto z wanny!

Zosia zaprezentowała swoim fanom niezwykle gorące ujęcie. Jak się okazuje, pozuje ona prosto z wanny, a jej ciało pokryte jest jedynie gęstą pianą. Zobaczcie! Zosia Zborowska topless!

Zofia Zborowska to polska aktorka, która swoją przygodę z tym zawodem rozpoczęła dopiero w wieku 15 lat. Na swoim koncie ma role m.in.: w komedii wojennej „Złoto dezerterów”, serialu obyczajowym „Przystań” czy komedii romantycznej „Miłość na wybiegu”. Swojego głosu użyczyła w licznych produkcjach m.in: bajce animowanej „Ralph Demolka” oraz w grze komputerowej „Wiedźmin”.

Prywatnie żona siatkarza Andrzeja Wrony, którego poślubiła w 2019 roku, w sierpniu. Ich ślub był bardzo szeroko komentowany w mediach.

Zosia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil śledzi obecnie 314 tysięcy ludzi, a liczba ta ciągle się powiększa. Nic w tym dziwnego – Zosia dzieli się z internautami przeróżnymi zdjęciami. Warto zwrócić uwagę, że często dodaje swoje ujęcia w bardzo naturalnej odsłonie – bez makijażu i ułożonej fryzury, co nie zdarza się często w gronie gwiazd. Zosia lubi fotografie wykonane „na luzie” bez sztucznego pozowania. Ostatnio na przykład informowaliśmy Was o jej zdjęciu w skąpym bikini, którym po raz kolejny udowodniła dystans do własnej osoby – o tym przeczytacie TUTAJ!

Zosia Zborowska topless! Gorące ujęcie prosto z wanny!

Dziś, Zosia podzieliła się kolejnym ujęciem. Tym razem leży ona nago w wielkiej wannie, a jej ciało przykryte jest jedynie pianą. Zosia postanowiła na pełen relaks w jednym z hoteli w stolicy. Na twarz nałożyła maseczkę, a zdjęcie podpisała:

„Na takiej banicji to my możemy być co tydzień, c’nie”

Pod zdjęciem posypały się liczne komentarze, w których internauci zazdroszczą Zosi pełnego relaksu:

„Ja bym mogła w takiej wannie imprezę zakrapianą zrobić 🤗😍❤️ Też taką wannę chcę”

„Jak prawdziwa księżniczka 😉”

„Kto by nie chciał😁😁😁”

„Tam jest jakby luksusowo🤣🤣”

„Pierwsze skojarzenie: Pretty Woman 💜”

Jak podoba się Wam niedzielny relaks Zosi Zborowskiej? Zazdrościcie jej?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry