Połącz się z nami

Zrozpaczona El Dursi uziemiona na Bali! „Bali już też nie jest bezpieczne”

Z życia gwiazd

Zrozpaczona El Dursi uziemiona na Bali! „Bali już też nie jest bezpieczne”

Klaudia El Dursi jak wiele innych Polaków, nie ma możliwości powrócić do kraju. Z dala od rodziny i najbliższych nagrała wzruszający filmik, w którym opisała sytuację, w jakiej się znajduje. Zrozpaczona El Dursi uziemiona na Bali! „Bali już też nie jest bezpieczne”

View this post on Instagram

Z nadzieją na lepsze jutro..

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi to polska modelka, która zaistniała dzięki uczestnictwie w programie „Top Model”. Klaudia odpadła tuż przed ścisłym finałem jednak i tak pomogło się jej to wybić i zaistnieć w świecie polskiego show-biznesu. Obecnie modelka prowadzi nowy program typu reality-show „Hotel Paradise”. Choć wielu zarzuca jej nieumiejętność prowadzenia show, zwracając uwagę na brak luzu, w obronie uroczej Klaudii stanął Marcin Tyszka – o tym możecie przeczytać TUTAJ.

View this post on Instagram

Bali .. my new home for the next few months.. ☀️

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Zrozpaczona El Dursi uziemiona na Bali! „Bali już też nie jest bezpieczne”

Klaudia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dzięki profilowi na Instagramie i jej relacji mogliśmy się dowiedzieć, w jakim położeniu znajduje się modelka i co tak bardzo ją niepokoi. Jak się okazuje, w wyniku koronawirusa i decyzji rządu o zamknięciu granic, a dodatkowo zawieszeniu lotów na przynajmniej dziesięć dni Klaudia i reszta załogi TVN’u, która pracuje przy produkcji programu, nie może wrócić do kraju. Jak przyznała modelka, najgorsze w tym wszystkim jest to, że znajduje się tak daleko od swojej rodziny, a powrót do Polski miał odbyć się na dniach – teraz musi jednak zostać odroczony w czasie:

„Kochani, dostaje od was bardzo dużo pytań, co u mnie, czy Bali jest bezpieczne, dlaczego jestem tutaj bez rodziny… Bali już też nie jest bezpieczne, tak naprawdę chyba nie ma miejsca, gdzie byłoby jeszcze bezpiecznie. Sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli. Jestem bez rodziny dlatego, że w zaistniałej sytuacji musieliśmy zmienić swoje plany. Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknie za moją rodziną. Odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski. Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni. Nie wiadomo, co będzie dalej. Także pozostaje mi tylko czekać.”

Klaudia poprosiła również o pozostanie w domu i niebagatelizowanie tak poważnej sytuacji, w której się wszyscy się znajdujemy.

Co uważacie o sytuacji Klaudii El Dursi? My, trzymamy kciuki, by jak najszybciej wróciła do kraju.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry