Zuzanna Butryn: [kariera, Ślub od pierwszego wejrzenia, Instagram]

24 sierpnia 2023
Przez: : K.M.

Już niedługo na ekranach naszych telewizorów ponownie zagości wyczekiwany program Ślub od pierwszego wejrzenia. Tym razem obsada nieco się zmieniła. Kim jest Zuzanna Butryn, która wcieli się w rolę ekspertki?

Zuzanna Butryn: kariera

Jest to znana psychoterapeutka, psycholożka i założycielka placówki psychoterapeutycznej. Możemy ją również kojarzyć z programów Dzień Dobry TVN czy Pytanie na Śniadanie, gdzie udziela wywiadów eksperckich, a także z reportaży na temat psychologii, które mogliśmy przeczytać w Newsweek’u czy portalu Onet. Co więcej, Zuzanna od 7 lat interesuje się psychoterapią partnerską.

Zuzanna Butryn podczas wywiadu dla Dzień dobry TVN
Zuzanna Butryn / fot. Instagram

Zobacz także: Uczestnicy 9 edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia!

Zuzanna Butryn: Ślub od pierwszego wejrzenia

To znany i bardzo lubiany program rozrywkowy, który z każdym sezonem przyciąga tysiące telewidzów przed ekrany. Uczestnicy reality show dowiadują się dopiero na ślubnym kobiercu z kim wezmą ślub. Na przestrzeni kilku odcinków relacjonowane są ich pierwsze dni w małżeństwie, a po miesiącu decydują czy ze sobą zostają, czy biorą rozwód. Premiera 9. sezonu programu przewidziana jest 5-ego września na godzinę 21:35 w TVN‘ie. Odcinki emitowane będą co tydzień. Oprócz Zuzanny Butrym w rolę ekspertek wcielą się: Julita Dębska oraz Hanna Kąkol. Już nie możemy się doczekać!

Zuzanna Butryn: Instagram

Zuzanna jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na portalu Instagram znajdziemy ją pod nazwą @psycholog_zuza. Ilość followersów młodej kobiety wynosi niecałe 4 tysiące, a ta liczba ciągle się zmienia. To właśnie tam Zuza publikuje zdjęcia zza kulis programów, z życia codziennego, a także krótkie wpisy na temat psychologii.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej