Zwyciężczyni „The Voice of Poland” Marta Gałuszewska miała wypadek! Co się stało?

9 maja 2019
Przez: : M.J

8 maja w „Villi Foksal” w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal. Gwiazdy wydarzenia spotkały się z mediami, a organizatorzy opowiedzieli, co czeka widzów, podczas tegorocznego festiwalu. Jedną z gwiazd była Marta Gałuszewska, która wywołała poruszenie nie tylko swoim wyglądem! Zobaczcie, co się stało!

Kilka słów o Marcie Gałuszewskiej

Marta Gałuszewska to polska piosenkarka i autorka tekstów, a także laureatka 8. Edycji programu The Voice of Poland, którą do zwycięstwa poprowadził jej trener, Michał Szpak. Będzie ona teraz jedną z gwiazd, która wystąpi podczas tegorocznego festiwalu w Sopocie. Nie jest więc żadnym zaskoczeniem, że mogliśmy ją zobaczyć na konferencji promującej to wydarzenie, jednak największą uwagę wśród mediów, zwróciła jej noga w stabilizatorze! Co takiego się jej przytrafiło?

Zobacz także: Więcej informacji na temat Marty Gałuszewskiej.

Marta Gałuszewska zwyciężyła The Voice of Poland.
Mart Gałuszewska podbiła serca jurorów i widzów.

Co się stało Marcie Gałuszewskiej?

Wszystkie gwiazdy podczas takich wyjść zwracają uwagę na to, aby wystąpić w jak najlepszej stylizacji. Pomimo tego, że piosenkarka prezentowała się dobrze, to cała uwaga była zwrócona na jej nogę. Marta na czerwonym dywanie pozowała dla fotoreporterów w stabilizatorze, a jej fani od razu zaczęli dopytywać się, co takiego się stało.

„Bardzo poważne? Mam nadzieje ze szybko wrócisz do zdrówka”,

„Bardzo boli? Nie dziw się, że martwimy się o Ciebie kochana, bo twoje zdrowie jest najważniejsze. Zdrowiej i ucz się chodzić”.

Marta na swoim profilu w mediach społecznościowych zapewniła swoich fanów, żeby byli spokojni, bo tak naprawdę nic poważnego jej się nie stało. Nadal jednak nie wiadomo co jest powodem jej szyny na nodze.

„Zupełnie nie wiem o co ta panika, przecież nawet nie jestem do końca połamana… Przywiozłam tylko kilka nieplanowanych souvenirów z Londynu (w tym miejscu bardzo dziękuję osobom otagowanym na zdjęciu za pomoc w ogarnięciu tej sytuacji) Tak, w końcu koniec wojaży (na ten moment), robota wre. A Wy jak żyjecie?”– podpisała zdjęcie.

My życzymy Marcie szybkiego powrotu do pełni sił!

Źródło: Instagram Marty Gałuszewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz