Połącz się z nami

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” Marta Gałuszewska miała wypadek! Co się stało?

Z życia gwiazd

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” Marta Gałuszewska miała wypadek! Co się stało?

8 maja w „Villi Foksal” w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal. Gwiazdy wydarzenia spotkały się z mediami, a organizatorzy opowiedzieli, co czeka widzów, podczas tegorocznego festiwalu. Jedną z gwiazd była Marta Gałuszewska, która wywołała poruszenie nie tylko swoim wyglądem! Zobaczcie, co się stało!

Marta Gałuszewska to polska piosenkarka i autorka tekstów, a także laureatka 8. Edycji programu „The Voice of Poland”, którą do zwycięstwa poprowadził jej trener, Michał Szpak. Będzie ona teraz jedną z gwiazd, która wystąpi podczas tegorocznego festiwalu w Sopocie. Nie jest więc żadnym zaskoczeniem, że mogliśmy ją zobaczyć na konferencji promującej to wydarzenie, jednak największą uwagę wśród mediów, zwróciła jej noga w stabilizatorze! Co takiego się jej przytrafiło?

Wszystkie gwiazdy podczas takich wyjść zwracają uwagę na to, aby wystąpić w jak najlepszej stylizacji. Pomimo tego, że piosenkarka prezentowała się dobrze, to cała uwaga była zwrócona na jej nogę. Marta na czerwonym dywanie pozowała dla fotoreporterów w stabilizatorze, a jej fani od razu zaczęli dopytywać się, co takiego się stało.

„Bardzo poważne? Mam nadzieje ze szybko wrócisz do zdrówka”,

„Bardzo boli? Nie dziw się, że martwimy się o Ciebie kochana, bo twoje zdrowie jest najważniejsze. Zdrowiej i ucz się chodzić”.

Marta na swoim profilu w mediach społecznościowych zapewniła swoich fanów, żeby byli spokojni, bo tak naprawdę nic poważnego jej się nie stało. Nadal jednak nie wiadomo co jest powodem jej szyny na nodze.

„Zupełnie nie wiem o co ta panika, przecież nawet nie jestem do końca połamana… Przywiozłam tylko kilka nieplanowanych souvenirów z Londynu (w tym miejscu bardzo dziękuję osobom otagowanym na zdjęciu za pomoc w ogarnięciu tej sytuacji) Tak, w końcu koniec wojaży (na ten moment), robota wre. A Wy jak żyjecie?”– podpisała zdjęcie.

My życzymy jej szybkiego powrotu do pełni sił!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry