Połącz się z nami

Żyła zatrzymana przez policję! Za co podpadła funkcjonariuszom?

Z życia gwiazd

Żyła zatrzymana przez policję! Za co podpadła funkcjonariuszom?

Justyna Żyła, od kiedy została singielką bardzo skrupulatnie prowadzi swój profil w social-mediach. To właśnie tam możemy dowiedzieć się, co aktualnie słychać w życiu celebrytki. Tym razem pochwaliła się swoim obserwatorom, że nie zawsze przestrzega prawo! Za co podpadła funkcjonariuszom? Zobaczcie! Żyła zatrzymana przez policję!

Justyna Żyła po udziale w Tańcu z Gwiazdami nieco odsunęła się w cień, lecz nadal bardzo skrupulatnie prowadziła swój profil na Instagramie. To właśnie tam z chęcią dzieli się przepisami i kolejnymi potrawami, bo jak możemy zauważyć, to właśnie gotowanie jest jej konikiem. Bardzo często również pokazuje zdjęcia ze swoimi pociechami, które ma ze związku z Piotrem Żyłą.

View this post on Instagram

Zdrowych ,wesołych świat 😘😘😘🤗🤗🤗

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

Ostatnio ponownie dała nam o sobie znać, kiedy na swoim profilu pokazała zdjęcie po zabiegu powiększenia ust. Internauci zgodnie przyznali, że ta zmiana jest od razu zauważalna. Jej „nowe” usta pomimo tego, że są powiększone, to zostały zrobione z umiarem, dzięki czemu efekt jest naprawdę godny uznania. Zobaczcie TUTAJ!

Tym razem Żyła, dodając zdjęcie kolejnej potrawy, którą pochwaliła się na swoim profilu, zdradziła, że nie zawsze wszystko, co robi, jest zgodne z prawem!

Żyła zatrzymana przez policję!

Wnioskując z podpisu zdjęcia, Justyna została zatrzymana za zbyt szybką jazdę. Jak również zdradziła, oprócz mandatu, zgarnęła parę punktów karnych.

„Dzień świra 🙄japierdziele😳spóźniona …mandacik ,punkciki super !Nie takie rzeczy sie….”

Jednak w jakich okolicznościach została zatrzymana, tego już nie chciała zdradzić internautom, którzy dopytywali się o to pod jej postem. Możemy tam również zauważyć, że ma wiele fanów, którzy zawsze wesprą ją dobrym słowem:

„Nie martw się kobito😊 po burzy zawsze wychodzi słońce🤯⛈🌄🌞 jutro będzie lepiej😊”

„za co mandat i ile pani Justyno?”

Nie brakuje również wpisów, w których obserwatorzy jej profilu przyznają, że Justyna wygląda naprawdę kwitnąco. Być może już za niedługo Justyna zdradzi nam sekret, jak to robi, że wygląda coraz to lepiej.

Na powyższym zdjęciu nie widać, aby Justyna była zmartwiona mandatem. Życzymy, aby to były pierwsze i ostatnie punkty karne w Nowym Roku.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry