„40 kontra 20 2”: Kasia gorzko o rozstaniu z Tomkiem: „Zobaczyłam jego drugą twarz”

18 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Za nami wyjątkowo emocjonujący finał 2 edycji 40 kontra 20. Jak się okazało, zarówno Tom nie jest już ze swoją wybranką, ale nie przetrwał także związek Tomka i Kasi. Była uczestniczka 40 kontra 20 wyznała zaskakujące szczegóły ich rozstania.

W miniony wtorek widzowie stacji TVN7 oglądać mogli finał najnowszej edycji 40 kontra 20. Po tygodniach śledzenia losów dwóch programowych singli oraz kilkunastu kobiet, które walczyły o ich względy, w końcu dowiedzieliśmy się, jakie decyzje podjęli Tom oraz Tomek.

Młodszy singiel musiał zdecydować, czy chce budować relację z Kasią czy Magdą, natomiast Senior pożegnał się z Dżoaną, a w grze o jego serce pozostały Amira i Amello.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji Tom oraz Tomek mieli czas na spędzenie kilku chwil tylko we dwoje z każdą ze swoich kandydatek.

Ostateczne wyborem Tomka była Kasia. Natomiast Tom jako swoją wybrankę wskazał Amirę.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez 40 kontra 20 TVN7 (@40kontra20tvn7)

Dlaczego Kasia i Tomek z 40 kontra 20 rozstali się?

Materiał do programu kręcony był ponad półtora roku temu. Od czasu finału 40 kontra 20 w życiu finałowych par wiele się zmieniło.

Tom w rozmowie z Obcas.pl zdradził, że nie jest już z Amirą, jednak wciąż utrzymują relację przyjacielską.

„Mieszkaliśmy razem z Amirą u mnie w Krakowie. Bardzo dużo podróżowaliśmy. Przyszedł jednak taki moment, że podjęliśmy wspólnie decyzję, że to może jest za wcześnie i się rozstaliśmy”- wyznał programowy Senior

Jak się okazało, nie przetrwał także związek Kasi i Tomka.

Wybranka Juniora wyznała dla cozatydzień.pl, że po zakończeniu udziału w programie szybko podjęli decyzje o wspólnym zamieszkaniu, jednak rzeczywistość zweryfikowała ich relację. Kasia podkreśliła, że bardzo rozczarowała się Tomkiem i dostrzegła, że brakuje mu dojrzałości. Chociaż Tomek próbował nawiązywać z nią kontakt, dziś nie utrzymują ze sobą żadnych relacji.

„W ciągu dwóch tygodni po programie zamieszkaliśmy razem. Przeprowadziłam się do niego do Łodzi. […] Przekonałam się, że Tomek jest zbyt niedojrzały dla mnie. Zobaczyłam jego drugą twarz. Rozczarowałam się. Rozstaliśmy się w normalnej atmosferze. Dobrze wie, że nie miałam do niego pretensji. On też nie miał do mnie pretensji. Później na rok przeprowadziłam się z moją mamą do Hiszpanii. Tomek szukał pretekstów, żeby się do mnie odezwać i pisał do mnie. Ostatecznie nie mamy jednak kontaktu”

Już podczas emisji odcinki 40 kontra 20 nie było tajemnicą, że w życiu Kasi jest już inny mężczyzna. Wybranka Tomka przyznała, że skupia się na nowym związku.

„Ja skupiam się już tylko na moim obecnym, szczęśliwym życiu. Gdy spotkałam mojego partnera, nie uważałam, aby było to fair wobec niego, że się kontaktuję z byłym.”

źródło: Obcas.pl/Cozatydzien.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej