„40 kontra 20 2”: Kasia wyjawiła nieznane szczegóły rozstania z Tomkiem! Gorzkie słowa!

23 stycznia 2023
Przez: : M.J

Kasia Kilanowska zdecydowała się zdradzić nieco więcej na temat jej zakończonej już relacji z programowym juniorem. Choć nie jest już tajemnicą, że Kasia i Tomek rozstali się niedługo po zakończonym programie, to jednak mało kto wiedział, co było tego powodem. Teraz finalistka drugiej edycji 40 kontra 20 wszystko wyjawiła.

Związek i rozstanie Kasi i Tomka z 40 kontra 20

Choć druga edycja programie dobiegła już końca, to nadal nie milkną echa na temat uczestników tego miłosnego reality-show. Tym razem serca Tomka Zarzyckiego i Toma Grabowskiego skradły dwie piękne kobiety po dwudziestce. Programowy junior z programu wyszedł z Kasią Kilanowską natomiast senior z Amirą Ellili.

ZOBACZ TAKŻE: “40 kontra 20: Amira i Tom wszystkich nabrali? Co tak naprawdę ich łączy?

Jak już wiemy, obie finałowe pary nie kontynuują swoich związków. Choć Tom i Amira nadal pozostają w przyjacielskich relacjach, to nieco inaczej wygląda relacja Kasi i Tomka. Jak wiadomo, dziewczyna jest aktualnie w szczęśliwym związku, jednak zdecydowała się wrócić wspomnieniami do czasów, kiedy dzieliła życie z Tomkiem. Ta dwójka po programie zamieszkała razem w Łodzi, skąd pochodzi Zarzycki. Ich drogi rozeszły się jednak po dwóch miesiącach, a o szczegółach rozstania opowiedziała Kasia na swoim profilu w mediach społecznościowych. Nie szczędziła przy tym gorzkich słów w stronę byłego już partnera.

Kasia z 40 kontra 20 gorzko o rozstaniu z Tomkiem Zarzyckim

Jak mogliśmy usłyszeć, Kasia i Tomek tworzyli parę przez dwa miesiące po powrocie z Grecji. Podczas live’a, uczestniczka drugiej edycji wprost przyznała, co było powodem rozpadu ich relacji. Choć podkreśliła, że to różnica charakterów miała głównie wpływ na ich rozstanie, to pokusiła się także o wbicie szpili byłemu partnerowi.

ZOBACZ TAKŻE: „40 kontra 20 2”: Kasia gorzko o rozstaniu z Tomkiem: „Zobaczyłam jego drugą twarz”

“Dojrzałość. Ja nie będę spała do 14-stej i grała w gierki. Ja jestem trochę bardziej ambitna myślę. Każdy ma swoje plusy i minusy, więc po prostu my nie pasowaliśmy do siebie” – wyznała wprost Kasia.

Podczas długiej rozmowy z internautami dziewczyna przytoczyła konkretną sytuację, która okazała się kluczowa w jej związki z Tomkiem. Okazuje się, że to postępowanie programowego juniora sprawiło, że miała dość i tym samym zdecydowała się zakończyć tę relację.

“Tak naprawdę to się stało w momencie, jak poszliśmy na dyskotekę i widziałam, że Tomek płaci moją kartą dla kolegów za drinki. To mnie po prostu… Tak miałam „potąd”, że powiedziałam słowa, które nie były miłe dla niego, że wykorzystuje mnie, no i to jest jeden z głównych powodów. Dlatego mówię, my nie pasowaliśmy do siebie, bo jesteśmy na innej pozycji w życiu”- powiedziała szczerze.

Cały live jest zapisany na profilu Kasi na Instagramie. Finalistka drugiej edycji 40 kontra 20 opowiedziała w nim także o relacjach z innymi uczestniczkami show oraz niejednokrotnie poruszała temat swojego aktualnego związku. Wszystko wskazuje na to, że pomimo rozstania z Tomkiem udało się jej spotkać na swojej drodze mężczyznę, który nie tylko spełnia wszystkie jej wymagania, ale również sprawił, że jest bardzo szczęśliwa.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej