„40 kontra 20 2”: Program jest reżyserowany? Tom Grabowski rozwiał wszelkie wątpliwości 

11 czerwca 2022
Przez: : M.J

Już niebawem widzowie po raz drugi zobaczą na swoich ekranach randkowe reality-show, w którym wiek nie gra żadnej roli. Pierwsza edycja 40 kontra 20 spotkała się z pozytywnym odbiorem widzów, jednak wielu z nich zastanawia się, jaki wpływ na wydarzenia w programie ma scenariusz. Postanowiliśmy zapytać o to Toma Grabowskiego, który zdecydował się na udział w nowej edycji reality-show. Programowy Senior rozwiał wszelkie wątpliwości. 

Druga edycja 40 kontra 20 

Nie da się ukryć, że ten projekt w polskiej telewizji wzbudził ogromne emocje wśród widzów. Po sukcesie pierwszego sezonu programu 40 kontra 20 wielu widzów czekało na kolejną odsłonę randkowego reality-show, która jak już wiadomo, niebawem zagości na naszych ekranach. 

W nowym sezonie uczestniczki programu w różnym przedziale wiekowym będą walczyły o względy Seniora –Toma Grabowskiego oraz Juniora – Tomasza Zarzyckiego. Produkcja ma na celu pokazać, że w prawdziwej miłości wiek nie gra roli, o czym mogliśmy się przekonać w poprzednim sezonie. 

ZOBACZ TAKŻE: Tom Grabowski i Tomasz Zarzycki mieli na pieńku w programie? Senior wszystko nam zdradził!

Tym razem na udział w programie zdecydował się między innymi Tom Grabowski. 44-latek w rozmowie z naszą reporterką podkreślił, że była to dla niego przygoda życia. Zdradził również nieco więcej szczegółów na temat nadchodzącej emisji programu. Nie da się ukryć, że wielu widzów po zakończonym pierwszym sezonie sugerowało, iż w programie jest za dużo reżyserki.

Czy faktycznie uczestnicy 40 kontra 20 mają z góry narzucony scenariusz? Jak się okazuje, nic bardziej mylnego. Zobaczcie, co zdradził Tom Grabowski w rozmowie z Obcas.pl.

Program 40 kontra 20 jest reżyserowany? 

Już wiosną startuje drugi sezon 40 kontra 20. W rozmowie z nami Tom Grabowski zdradził nieco więcej szczegółów na temat powstawania reality-show. Jak zaznaczył, w programie oczywiście pojawia się scenariusz, jednak to samo życie najczęściej pisze go samo. 

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Tom Grabowski zgłosił się do programu? Nie uwierzycie, kto namówił go na udział

„Ile ludzi tyle opinii. Oczywiście jest jakiś scenariusz. Wszyscy wiemy, po co tam jesteśmy i dlaczego przyszliśmy do tego programu. Nie da się ukryć, że gdzieś ten scenariusz jest. Natomiast jak w każdym reality-show, to życie pisze ten scenariusz. Pewnych rzeczy się nie da przewidzieć”- powiedział 44-latek

Tom nie ukrywa, że będąc w programie na każdym kroku był zaskakiwany i wszystko zmieniało się tam, jak w kalejdoskopie. Produkcja również musiała się zmierzyć z zaskakującymi obrotami zdarzeń. Niejednokrotnie zachowania uczestników potrafiły nieźle namieszać w scenariuszu. 

„Były sytuacje, że mieliśmy coś ustalone i wszystko było zaplanowane. Jedno zdanie, jedno słowo jakiejś osoby potrafiło zmienić ciąg wydarzeń kolejnych dni. Na tym polega reality-show. Codziennie byłem zaskakiwany”- dodał na koniec z uśmiechem Grabowski

Nie mamy wątpliwości, że wielu widzów oczekuje emisji drugiego sezonu 40 kontra 20. Jednego jesteśmy pewni – emocje będą gwarantowane!

Tom Grabowski z 40 kontra 20.
Tom Grabowski znajdzie miłość w programie 40 kontra 20?

Źródło: Obcas.pl / Instagram Tom Grabowski

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej