“40 kontra 20 2”: Tom Grabowski i Maja Sablewska byli w związku! Senior sporo zdradził – “pocieszaliśmy się”

24 stycznia 2023
Przez: : M.J

Za nami finał drugiej edycji miłosnego reality-show 40 kontra 20 i wciąż nie milkną echa na temat jego uczestników. Już jakiś czas temu wyszło na jaw, że jeden z singli swojego czasu spotykał się z Mają Sablewską. Teraz Tom Grabowski zdradził nieco więcej szczegółów na temat tej relacji. Dlaczego ich związek nie przetrwał?

Tom Grabowski w programie 40 kontra 20

Jednym z singli, który szukał miłości w programie TVN7 był Tom Grabowski. Program opuścił z piękną Tunezyjką u swojego boku. Choć wiele wskazywało na to, że relacja Toma i Amiry ma szansę przetrwać, to ostatecznie zostali przyjaciółmi.

ZOBACZ TAKŻE: “40 kontra 20: Amira i Tom wszystkich nabrali? Co tak naprawdę ich łączy?

Na jaw wychodzi teraz coraz więcej faktów z przeszłości Grabowskiego. Jeszcze przed emisją 40 kontra 20 w rozmowie z Obcas.pl zdradził, że swojego czasu spotykał się z Mają Sablewską i nie do końca był anonimową postacią w świecie polskiego show-biznesu. Grabowski i Sablewska mieli się ku sobie w 2019 roku, jednak ich relacja nie trwała długo. Co stanęło na przeszkodzie, aby mogli zbudować trwałą relację?

ZOBACZ TAKŻE: Tom Grabowski spotykał się kiedyś ze znaną polską gwiazdą! Wiemy z kim!

Grabowski o powodach rozstania z Sablewską

Tym razem uczestnik drugiej edycji 40 kontra 20 udzielił wywiadu dla portalu Party. W rozmowie z reporterką wprost przyznał, że choć dobrze wspomina związek ze stylistką, to ostatecznie nie zdecydowali się iść dalej razem przez życie.

Nie da się ukryć, że za każdym razem Tom wypowiada się ciepło o swoich byłych partnerkach. Jak widzimy nie żywi także urazy do Mai Sablewskiej.

Wspaniała kobieta. To był świetny okres, dużo spędziliśmy też czasu razem i dużo się działo. To też był taki moment, że Maja oczywiście z Wojtkiem, dużo rozmawialiśmy o nim, super facet, ja też miałem swoją byłą dziewczynę, dużo tam analizowaliśmy, no i byliśmy razem, było fajnie, ale też gdzieś postanowiliśmy też, że tego nie będziemy kontynuować jako para” – powiedział w rozmowie z Party.

Sablewska.
scena z: Maja Sablewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Jak się okazuje, powodem rozstania Grabowskiego z Sablewską były ich niedokończone sprawy z byłymi partnerami. Tom w programie niejednokrotnie również podkreślał, że szuka kobiety z klasą i jak wyjawił, Maja miała w sobie tę cechę, która najbardziej pociąga go płci pięknej.

Powodem było to, że każdy z nas było na takim etapie w swoim życiu, że niby się rozstaliśmy z tymi partnerami byłymi, ale nie do końca i tak pocieszaliśmy się, no ale było super. Maja, duża klasa.”

Myślicie, że Tom Grabowski ma jeszcze jakiegoś asa w rękawie i będzie w stanie nas czymś zaskoczyć?

Źródło: party.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej