“40 kontra 20”: Bartek ma wątpliwości co do swojej decyzji? Opowiedział o związku z Patrycją!

27 sierpnia 2021
Przez: : MC

Bartek i Patrycja poznali się w programie 40 kontra 20. Początkowo łączyła ich przyjaźń, jednak szybko poczuli do siebie silniejszą więź. Jak wygląda ich związek po zakończeniu programu?

Charakterystyka programu

40 kontra 20 to program, jakiego jeszcze nie było. Randkowe reality show udowadnia, że wiek w miłości nie ma żadnego znaczenia – liczą się tylko prawdziwe uczucia. W pierwszej edycji programu głównymi bohaterami byli: Bartek Andrzejczak oraz Robert Kochanek, którego możecie kojarzyć m.in. z Tańca z Gwiazdami. O ich serca starało się wiele kobiet w różnych wieku, jednak ostatecznie Robert wybrał Kingę, a Bartek Patrycję.

Zobacz także: Patrycja opowiedziała o swoim typie mężczyzny

Relacja Patrycji i Bartka po programie 40 kontra 20

Zarówno Patrycja jak i Bartek w ekspresowym tempie zyskali sympatię widzów oraz pozostałych uczestników produkcji. Początkowo między tą dwójką dało się zauważyć przyjaźń, jednak chyba mało kto przypuszczał, że ich relacja przerodzi się w coś więcej. Warto również wspomnieć, że widzowie programu byli świadkami kilku sprzeczek, do których doszło między Pati a Bartkiem. Wkrótce czas pokazał, że w ich przypadku przyjaźń była idealną podwaliną pod związek.

Podczas finału chyba nikt nie spodziewał się innego zakończenia.

“Pati, jesteś moją wiewióreczką i każdy dzień z Tobą jest jak dzień w raju. Nie wyobrażam sobie, jak bez Ciebie działać. Z każdym dniem zaczynam zakochiwać się. Czy chcesz być razem ze mną jak stąd wyjdziemy, jako moja dziewczyna?” – spytał Bartek.

Patrycja i Bartek są razem

Patrycja oczywiście się zgodziła. Po emisji programu trzeba było wrócić do normalnego życia, a między parą pojawiły się pierwsze problemy – mianowicie Bartek mieszka w Berlinie, a Pati w Londynie, co skutecznie utrudnia im spotkania. Jak sobie z tym radzą? Jakie mają plany na przyszłość?

“Z Pati jest naprawdę wszystko super. Bardzo mocno ją kocham. Mamy codziennie z sobą kontakt i się – jak najczęściej możemy – odwiedzamy. Oczywiście chcemy siebie na co dzień, chcemy codziennie budzić się obok siebie” – wyznał Bartek w rozmowie z Plejadą.

Ponadto dodał, że nie żałuje swojej decyzji podjętej w programie 40 kontra 20.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Patrycji i Bartkowi mnóstwo szczęścia i miłości!

źródło: Instagram 40 kontra 20, Patrycji Rodak , plejada.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej