“40 kontra 20”: Będzie trzecia edycja randkowego reality-show? Jedna z uczestniczek sporo zdradziła…

4 lutego 2023
Przez: : M.J

Za nami dwa sezony miłosnego reality-show 40 kontra 20, w którym dwóch singli w różnym wieku szuka drugiej połówki. Czy stacja TVN zdecyduje się na trzecią edycję?

Ten format, który emitowany był na platformie Player oraz na antenie stacji TVN 7 doczekał się dwóch sezonów. Można śmiało powiedzieć, że był to pierwszy program w polskiej telewizji, w którym o względy dwóch mężczyzn konkurowało ze sobą tak dużo kobiet i to w różnym przedziale wiekowym.

W pierwszej edycji programowy junior oraz senior opuścili grecką willę z kobietami u swojego boku. Serce Roberta Kochanka skradła Kinga Zapadka, natomiast Bartosza Andrzejczaka uwiodła Patrycja Rodak. Po czasie okazało się, że drogi Roberta i Kingi się rozeszły, natomiast Bartek i Pati nadal kontynuują swoją relację.

Druga edycja reality-show dobiegła końca 17 stycznia 2023 roku. Tym razem miłości w programie poszukiwali Tom Grabowski oraz Tomasz Zarzycki. Ostatecznie starszy z panów opuścił program z Amirą Ellili u swojego boku, a Tomek z Kasią Kilanowską. Niedługo później wyszło na jaw, że Tom i Amira, choć byli przez długi czas parą, to ostatecznie zdecydowali się zostać przyjaciółmi. Tomek i Kasia także się rozstali i wiele wskazuje na to, że nie mają zażyłych relacji.

ZOBACZ TAKŻE: „40 kontra 20 2”: Tom niechcący pokazał nową partnerkę? Fani: „śliczna brunetka”

Nie da się ukryć, że ta produkcja dostarczyła widzom wielu emocji. Czy to oznacza, że trzecia edycja 40 kontra 20 jest tylko kwestią czasu?

Będzie 3. edycja 40 kontra 20?

Grupa TVN cały czas inwestuje w nowe miłosne reality-show. Już niebawem na naszych ekranach pojawi się nowa produkcja True Love. Wiadomo także, że powstanie siódma edycja programu Hotel Paradise. Na ten moment nie ma żadnej oficjalnej informacji dotyczącej trzeciej edycji 40 kontra 20.

Jak jednak podkreśliła finalistka drugiego sezonu Magdalena Bolesławska, cisza może być oznaką, że druga edycja reality-show była ostatnią.

No ja myślę, że nie będzie, bo nic nie wiemy na temat trzeciego sezonu. Myślę, że po takim sukcesie, który odniósł nasz program, to bardzo szybko byłyby reklamy, nabór do sezonu trzeciego. Myślę że oczekiwalibyśmy też żeby były odwrócone role – dwie kobiety, reszta mężczyzn. Ale cisza świadczy o tym, że nikt się do tego nie przyłoży. Chociażby dlatego, że moim osobistym zdaniem ten format się po prostu nie sprawdził”- przyznała szczerze Magdalena Bolesławska.

ZOBACZ TAKŻE: „40 kontra 20”: Magda zdradza całą prawdę o programie! Mocne słowa 40-latki!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej