Połącz się z nami

„40 kontra 20”: tłumaczymy zasady nowego programu randkowego. Poznajcie pierwsze bohaterki!

40 kontra 20 bohaterowie

Rozrywka

„40 kontra 20”: tłumaczymy zasady nowego programu randkowego. Poznajcie pierwsze bohaterki!

40 kontra 20 to nowy program randkowy emitowany na TVN7. Premiera reality show odbędzie się już za kilka dni! Na czym polega i kim są bohaterowie? Koniecznie poznajcie szczegóły!

40 kontra 20 – charakterystyka programu

Już 28 czerwca rusza nowy reality show! Zdjęcia odbyły się w Grecji, w zamkniętej willi, gdzie uczestnicy walczyli o prawdziwe uczucia. Celem programu jest łamanie stereotypów, dlatego uczestnikami są osoby w różnym przedziale wiekowym.

Bohaterami jest dwóch mężczyzn – starszy i młodszy, o których względy będą starać się panie w różnym wieku. Panowie będą próbowali zarazić je swoimi pasjami jak i stylem życia. Z kolei uczestniczki będą brały udział w licznych konkurencjach, zawodach, przy czym nie zabraknie również randek i spotkań na osobności. W każdym tygodniu jedna z uczestniczek będzie musiała pożegnać się z programem, a mężczyźni ostatecznie wybiorą wybranki swojego serca.

„Uczestnikami reality-show są odizolowani od świata zewnętrznego single i singielki, którzy umawiają się na randki. Cechą charakterystyczną programu jest fakt, że kawalerowie umawiają się na randki z kobietami w różnych grupach wiekowych” – czytamy na oficjalnym profilu programu.

Zobacz także: Zarobki uczestników One night squad

Bohaterki

Na oficjalnym profilu programu pojawiły się już informacje dotyczące uczestniczek. Pierwszą z nich jest Oliwia Krzemińska, gwiazda TikToka, którą obserwuje ponad 1,5 mln internautów. Studiuje kosmetologię, a jej największą pasją jest wrotkarstwo. Szuka mężczyzny zdecydowanego i wysportowanego. Za swoje największe zalety uważa: spontaniczność, odwagę i zachłanność na życie.

Natomiast drugą zaprezentowaną bohaterką programu jest 40-letnia Beata Dethloff – lekarz medycyny estetycznej, anti-aging i doktor endokrynologii, współpracująca z licznymi gwiazdami z polskiego show-biznesu. Jak sama przyznaje, jest spełniona zawodowo i do wszystkiego doszła sama. Największym skarbem Beaty są jej dzieci. Promuje zdrowy styl życia, uwielbia uprawiać sport, medytować i czytać książki. Za swoje największe zalety uważa: odwagę, wizjonerstwo i bycie dobrym człowiekiem.

Będziecie oglądać 40 kontra 20?

źródło: Instagram 40kontra20.tvn7, pudelek.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry