„40 kontra 20”: Wiemy, czy Robert z Kingą się rozstali! Fani pary się niepokoją…

12 października 2021
Przez: : M.J

Kinga i Robert poznali się w programie 40 kontra 20, który wzbudzał niemałe kontrowersje wśród widzów. Choć wiele osób wróżyło im świetlaną przyszłość, to ostatnio ich fani zaczęli się mocno niepokoić. Czy to oznacza, że związek tej dwójki przeszedł już do historii? Znamy prawdę!

40 kontra 20

Pierwsza edycja kontrowersyjnego programu stacji TVN 7 wzbudziła spore zainteresowanie wśród widzów. To właśnie w tym programie dwóch singli – 40-latek (Robert Kochanek) i 20-latek (Bartek Andrzejczak) wybierali sobie partnerki spośród kilkunastu kobiet w różnym wieku. Nie da się ukryć, że Seniorowi niemal od samego początku w oko wpadła Kinga Zapadka.

Zobacz także: Marta ma żal do Roberta, że to nie ją wybrał? Skomentowała jego związek z Kingą!

Choć Kinga i Robert od początku mieli się ku sobie, to Kochanek nie ukrywał wówczas, że chce też poznać inne kandydatki do swojego serca. Niemniej jednak ich burzliwa historia zakończyła się happy endem. Program opuścili jako para, a następnie chętnie pokazywali się razem na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Kinga Zapadka i Robert Kochanek.
Kinga Zapadka i Robert Kochanek.

Jednak od jakiegoś czasu fani tej dwójki zauważyli, że w sieci para zaczęła unikać dodawania wspólnych zdjęć oraz relacji. W komentarzach na profilu Roberta Kochanka pojawiły się również wpisy, w których internauci nie mieli wątpliwości, że to koniec jego związku z Kingą.

„Uczestniczka 40k20 mówiła, że wygrana para miała w kontrakcie napisane, że muszą przez jakiś czas pokazywać się razem. Najwidoczniej minął ten czas”

”Kinia to była iluzja, jak zawsze w tego typu programach-czysta ściema”

”A taka zakochana para była. Nic warte słowa w tym czasach ech”

Internauci mają rację? Przekonajcie się!

Kinga i Robert z 40 kontra 20 nie są parą?

Choć od jakiegoś czasu w sieci faktycznie mało było wspólnych zdjęć Kingi i Roberta, to jak się okazuje ich miłość nadal kwitnie. W końcu Kinga rozwiała wszelkie wątpliwości. Na swoim Instagramie opublikowała najpierw zjawiskowy bukiet czerwonych róż, a następnie pojawiło się nagranie z randki z Robertem Kochankiem.

Bukiet czerwonych róż.
Kinga pochwaliła się pięknym bukietem róż.
Robert Kochanek
Randka Roberta i Kingi.

Jakiś czas temu odniosła się również do zapytań internautów, jednak wówczas wpis zwyciężczyni 40 kontra 20 zasiał jeszcze więcej niepewności wśród fanów.

“Dostaję od was dużo wiadomości, gdzie jest Robert, czemu nas tak mało… Jest to spowodowane wieloma rzeczami, na które nie mam wpływu. Wrócę do was z odpowiedzią, ale nie teraz. Dziękuję za każdą wiadomość i zainteresowanie”

My cały czas trzymamy kciuki za związek Kingi i Roberta!

Wy też im kibicujecie?

Źródło: Instagram Kingi Zapadki / Roberta Kochanka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz