„99 – gra o wszystko”: Już wiadomo, kto wygrał program?

7 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Przed nami ostatni odcinek pierwszego sezonu 99 – gra o wszystko. W finale zobaczymy już tylko 6 uczestników. Kto wygra? Widzowie już wiedzą!

O programie 99 gra o wszystko

Program 99 – gra o wszystko pojawił się na antenie TTV zaledwie kilka dni temu i już zdążył skraść serca widzów. W pierwszym sezonie reality-show udział bierze 36 gwiazd stacji, które znane są z innych znanych programów. Uczestnicy konkurują ze sobą w licznych zadaniach, w których warto wykazać się sprytem, zręcznością oraz logicznym myśleniem.

Pierwsza edycja cieszy się gigantycznym powodzeniem. Nic dziwnego, że stacja TTV zdecydowała się kontynuować format. Już wiosną na antenie pojawi się drugi sezon 99 – gra o wszystko, lecz tym razem udział w nim wezmą nie celebryci, a zwykli uczestnicy, którzy wciąż mogą zgłaszać się na casting.

Kto wygrał 99 – gra o wszystko?

W pierwszym odcinku 99 – gra o wszystko konkurencje rozpoczynało 36 uczestników. Osoby, które najgorzej radziły sobie z zadaniami, musiały pożegnać się z dalszą rywalizacją.

Nie da się ukryć, że jedną z gwiazd, która wzbudzała wśród widzów wyjątkowo mieszane uczucia, była Sylwia Bomba, która odpadła z programu tuż przed finałem.

Zobacz także: Sylwia Bomba tłumaczy swoje zachowanie w programie 99 – gra o wszystko.

Już dzisiaj wieczorem o godz. 22:00 w TTV zobaczymy ostatni, finałowy odcinek programu 99 – gra o wszystko. W rywalizacji pozostało już jedynie sześcioro uczestników. Który z nich wygra?

Kto wygra program 99 gra o wszystko?
Finałowy odcinek 99 – gra o wszystko

W sieci już pojawiają się komentarze, które mogą sugerować, kto został zwycięzcą 1. sezonu 99 – gra o wszystko.

Na oficjalnym profilu programu internauci zasugerowali, że Agnieszka Kotońska, która była jedną z uczestniczek, zdradziła na Instagramie, że będzie to mąż Izabeli Macudzińskiej – Patryk Borowiak.

”Kotoñska już mówiła na relacji ze wygrał Patryk”

„odpowiadała na pytanie i napisała że wie kto wygra i wstawiła w tle Patryka” – czytamy

Czy przypuszczenia internautów się sprawdzą? O tym kto fatycznie wygra 99 – gra o wszystko, przekonamy się już dzisiaj.

źródło: Instagram 99 gra o wszystko

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz