Adam Adamonis odchodzi z “Tańca z Gwiazdami”. Z kim zatańczy Sandra?

7 listopada 2019
Przez: : M.S.

Adam Adamonis odchodzi z “Tańca z Gwiazdami”. Ten oficjalny komunikat pojawił się na oficjalnej stronie programu. Co jest przyczyną takiej decyzji tancerza? Z kim zatańczy Sandra Kubicka?

Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Adam Adamonis w jubileuszowej edycji “Tańca z Gwiazdami”, ku zaskoczeni widzów, pojawił się jako tancerz, a nie gwiazda. Adama kojarzymy głównie jako aktorka, znanej przede wszystkim z roli Andrzeja, byłego męża serialowej Ingi z “Przyjaciółek”. Mało kto wiedział, że aktor jest również tancerzem i to w tej roli wystąpił w nowej eydcji tanecznego show.

Jego partnerką została Sandra Kubicka. Para na parkiecie radzi sobie rewelacyjnie. Co tydzień zbiera jedne z najwyższych not w programie i jest typowana do zwycięstwa tanecznego programu.

Dwa tygodnie temu, tancerz doznał poważnej kontuzji kolana. Z tego powodu nie mógł wystąpić w jednym z odcinków “Tańca z Gwiazdami”. Wtedy z pomocą jego partnerce przyszedł Wojciech Jeschke, który godnie zastąpiła Adama. W zeszłym tygodniu ku uciesze fanów tancerza, Adamonis pojawił się z Sandrą na parkiecie.

Adam Adamonis odchodzi z “Tańca z Gwiazdami”

Wydawało się, że niedyspozycja tancerza jest już pokonana, lecz niestety w tym tygodniu kontuzja się odnowiła.W związku z tym, Adam musiał podjąć bardzo drastyczną, ale konieczną decyzję. Na oficjalnym profilu na Instagramie “Tańca z Gwiazdami” pojawił się komunikat o rezygnacji Adama z programu:

“Kochani! Niestety Adam Adamonis musi zakończyć swoje występy w Tańcu z gwiazdami. Niedawna kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie może dalej tańczyć. Trzymamy za Adama kciuki! A z kim wystąpi Sandra? Przekonamy się jutro o 20.05.”

Również Adam napisał komunikat:

“Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki


Jeszcze nie wiadomo, z kim Sandra zatańczy podczas piątkowego odcinka. Być może ponownie będzie partnerował jej Wojciech Jeschke? Wszystkiego dowiemy się wkrótce, a Adamowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej