Połącz się z nami

Adam Adamonis: [wiek, Instagram, Przyjaciółki, żona]

Opisy gwiazd

Adam Adamonis: [wiek, Instagram, Przyjaciółki, żona]

Adam Adamonis do tej pory był znany widzom jedynie jako aktor. Jakże duże było ich zaskoczenie, kiedy dowiedzieli się, że w nowej edycji Tańca z gwiazdami wystąpi w roli instruktora! Premiera nowego sezonu już niebawem, a tymczasem sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Adam Adamonis: wiek

Mężczyzna urodził się 4 grudnia 1979 roku. Co ciekawe, jego nazwisko pierwotnie brzmiało Krawczyk. Jednakże zdecydował się na jego zmianę ze względu na dziadka ze strony matki. W ten sposób chciał przedłużyć istnienie jego rodu i oddać mu szacunek. Zrobił to również dlatego, że był z nim bardzo związany i cenił sobie jego zasługi dla kraju.

Adam Adamonis: żona

Media wielokrotnie łączyły go z partnerkami z branży. Było tak w przypadku Olgi Kalickiej, a także Klaudii Wiśniowskiej. Jednak aktor skrupulatnie zaprzeczał wszystkim plotkom. Obecnie nie wiadomo, czy znalazł już swoją wybrankę, bowiem bardzo ceni sobie prywatność i nie dzieli się swoim życiem z mediami.

Adam Adamonis: Przyjaciółki

Niewątpliwie rola w Przyjaciółkach przyniosła mu największy rozgłos. Oprócz tego zagrał również w kilku innych serialach. Telewidzowie mogli oglądać go w Pensjonacie nad rozlewiskiem oraz Barwach szczęścia i Prawie Agaty. Mężczyzna ukończył Akademię Teatralną.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@adamadamonis)

Adam Adamonis: Taniec z gwiazdami

Taniec trenuje od piątego roku życia. Jako nastolatek wyjechał z rodzinnego miasta – Łodzi do Warszawy, by spełniać marzenia o wielkiej karierze. Na swoim koncie ma kilka sukcesów w tej dziedzinie. W programie będzie partnerował pięknej modelce – Sandrze Kubickiej, która robi wielką karierę w Stanach Zjednoczonych. Para zapewnia, że dogadują się świetnie. Oprócz tego, łączy ich podobne poczucie umoru oraz rodzinne miasto. Już niebawem przekonamy się, jak poradzą sobie w rywalizacji z innymi gwiazdami!

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@adamadamonis)

Adam Adamonis: Instagram

Jego konto na Instagramie znajdziecie pod nazwą @adamadamonis. Oczywiście, obecnie znajduje się tam dużo zdjęć i relacji z treningów tanecznych. Jednakże, zamieszcza tam również dużo fotografii z planów zdjęciowych oraz pokazuje, jak spędza swój wolny czas.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@adamadamonis)

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry