„Taniec z Gwiazdami 12”: Sławomir ocenił drugie miejsce Kajry. Ma żal do widzów?

26 października 2021
Przez: : J.J

Za nami emocjonujący finał dwunastej edycji Tańca z Gwiazdami, który wygrali Hania Żudziewicz i Piotr Mróz. Kajra i Rafał Masek pomimo tego, że dali z siebie wszystko musieli pogodzić się z drugim miejscem. Co o przegranej i występie Kajry sądzi jej małżonek Sławomir? Zobaczcie, co przyznał w jednym z wywiadów.

Taniec z gwiazdami – finał dwunastej edycji

Widzowie z zapartym tchem śledzili finałowy odcinek Tańca z Gwiazdami. Nic w tym dziwnego, bowiem poziom był bardzo wysoki i niezwykle wyrównany. O Kryształową Kulę i kwotę 100 tysięcy walczyli Kajra z Rafałem Maserakiem oraz Piotr Mróz z Hanną Żudziewicz.

W finale oprócz występów finalistów zobaczyliśmy wspólny występ wszystkich uczestników. Organizatorzy zadbali również o inne atrakcje, a jedną z nich był występ Dody.

Zobacz także: Stylizację Dody podczas występu w Tańcu z Gwiazdami

Decyzją widzów to Piotr i Hania zasłużyli na wygraną zdobywając upragnioną statuetkę oraz nagrodę pieniężną. Kajra i Rafał musieli obejść się smakiem zdobywając równie wysokie, jednak drugie miejsce.

Zobacz także: Rafał i Kajra o przegranej w finale

Sławomir skomentował decyzję widzów

Sławomir co odcinek Tańca z Gwiazdami dopingował swojej ukochanej i zachęcał widzów do głosowania na Kajrę i Rafała. Co zatem sądzi o przegranej swojej małżonki z Piotrem? W jednym z wywiadów zdradził, że dla niego sama obecność w finale Kajry jest już wielką wygraną.

W rozmowie z dziennikarzem serwisu Pomponik przyznał:

„Wiesz co dla mnie (Kajra) jest cały czas pierwsza i tym ostatnim tańcem, którym razem z Rafałem wzruszyli nas do łez. Wiesz ja nigdy nie płakałem, to jest nieprofesjonalne nawet ale tutaj wszyscy wstali pokazali, że naprawdę są zwycięzcami i myślę, że sam udział w finale to jest wielkie zwycięstwo, a Piotrowi serdecznie gratuluję(…)”

A Wy, komu kibicowaliście?

Źródło: Instagram, Pomponik

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej