Połącz się z nami

Adam Strycharczuk w Twoja twarz brzmi znajomo! [wiek, youtube, na pełnej]

News

Adam Strycharczuk w Twoja twarz brzmi znajomo! [wiek, youtube, na pełnej]

Adam Strycharczuk to kolejna osoba, która pojawi się w najnowszej edycji Twoja twarz brzmi znajomo. Możecie go kojarzyć z działalnością na platformie YouTube, gdzie wraz z Janem Frączkiem założyli profil Na Pełnej. Parodiując polskie i zagraniczne piosenki. Dodatkowo, będzie okazja, aby sprawdzić jak to doświadczenie wpłynie na jego losy w programie.

Adam Strycharczuk wiek

Adam Strycharczuk urodził się 9 czerwca 1990 roku. Jest młodą i utalentowaną osobą, która bardzo dobrze potrafi wykorzystać swoje zdolności. Czym się zajmuje i dzięki czemu jest rozpoznawalny?

Adam Strycharczuk Youtube

Pewnie jesteście ciekawi czym na co dzień zajmuje się Adam Strycharczuk? Dlatego przybliżymy wam ten temat. Razem z Janem Frączkiem, z którym Strycharczuk poznał się na jednej z imprez, założyli profil na platformie Youtube o nazwie Na Pełnej. W związku z tym, chłopcy zaczęli wspólnie parodiować polskie i zagraniczne piosenki, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc. Zapewne kojarzycie parodię piosenki Jennifer Lopez „Ain’t Your Mama”, który ma 19 milionów wyświetleń.

Dodatkowo, działa w klasycznym zespole disco polo GALAXI, który założyli w 2018 i patrząc na ich teledyski, przenosimy się do lat 90′. Zdecydowanie jesteśmy za tym, aby powstawało więcej takich szalonych projektów!

Adam Strycharczuk Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12

Ten młody chłopak dołączył właśnie do ekipy najnowszej edycji Twoja twarz brzmi znajomo. Jego wcześniej zdobyte umiejętności jak i wokalny talent, zdecydowanie przydają się podczas występów. Czy to pomoże mu do wejścia na sam szczyt?

Dodatkowo, będziemy mogli zobaczyć w programie gwiazdy takie jak: Ewelina Lisowska, Robert Koszucki, Łukasz Zagrobelny, Katarzyna Ptasińska czy Jeremi Sikorski. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Takie tam z mordeczkami. #twojatwarzbrzmiznajomo #ttbz #ttbz12 #twojatwarzbrzmiznajomo12 #mordeczki #crew #lecimytutaj #soon

Post udostępniony przez Adam Strycharczuk (@adam_strycharczuk)

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry