Połącz się z nami

Kiedy finał programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Sprawdźcie, żeby nie przegapić!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Rozrywka

Kiedy finał programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Sprawdźcie, żeby nie przegapić!

Jesienią 2021 roku na naszych ekranach po raz 15. został wyemitowany programu stacji Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kiedy poznamy zwycięzcę nowej edycji uwielbianego przez widzów show? Kiedy finał?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Program stacji Polsat od wielu lat leci na ekranach naszych telewizorów. Swoją premierę miał 8 marca 2014 roku i wówczas pierwszą edycję wygrała Katarzyna Skrzynecka, która następnie zasiadła w jury programu. Przez wszystkie edycje w programie swoje wokalne umiejętności pokazało mnóstwo osób ze świata polskiego show-biznesu. Za każdym razem byliśmy również świadkami spektakularnych metamorfoz, dzięki którym ciężko było odróżnić sobowtóra od oryginału.

Kto zwyciężył Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Jak do tej pory program zwyciężyło czternaście osób, które pieniądze z wygranej przeznaczyli na wybrany przez siebie cel charytatywny. Uczestnicy, którzy sięgnęli po zwycięstwo, to w kolejności:

Kasia Skrzynecka, Marek Kaliszuk, Stefano Terrazzino, Bartłomiej Kasprzykowski, Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Kasia Popowska, Kacper Kuszewski, Filip Lato, Mateusz Ziółko, Kazimierz Mazur, Adam Strycharczuk, Czadoman oraz Lesław Żurek.

W 15. edycji o zwycięstwo walczą Tomasz Ciachorowski, Krzysztof “Chris” Cugowski, Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Łaska, Paulina Sykut-Jeżyna, Klara Williams oraz Adam Zdrójkowski. Nie da się ukryć, że ciężkie treningi wokalne niejednokrotnie powodowały, że gwiazdy najnowszej edycji zmagały się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Zobacz także: Adam Zdrójkowski z powodów zdrowotnych zrezygnuje z TTBZ?

Jury programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
Jury w 15. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Kiedy poznamy zwycięzcę 15. edycji?

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

Program na naszych ekranach ponownie zagościł 10 września 2021 roku. Finał 15. edycji zobaczymy już 12 listopada 2021. Kto tym razem dołączy do grona zwycięzców? Nie da się ukryć, że w nowej edycji poziom jest bardzo wysoki.

Zobacz także: Paulina Syktu-Jeżyna fenomenalnie odwzorowała utwór Kory!

Jak myślicie, kto tym razem wygra finał programu stacji Polsat?

Źródło: Wikipedia / Instagram Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry