Adam Zdrójkowski opowiedział o relacji z Wiktorią Gąsiewską po rozstaniu – “kontakt między nami jest”!

10 marca 2022
Przez: : MC

Adam Zdrójkowski kilka miesięcy temu rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką – Wiktorią Gąsiewską. Po dziś dzień łączy ich wiele wspólnych projektów. Jak wyglądają ich relacje?

Kilka słów o Adamie

Adam Zdrójkowski to jedna z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Popularny aktor i prezenter telewizyjny może pochwalić się pokaźnym gronem fanów.

Adam znany jest z ról w takich serialach jak Rodzina zastępcza czy Rodzinka.pl. Produkcje te przyniosły mu ogromną rozpoznawalność, co przełożyło się na kolejne współprace. Ponadto Adam pojawił się w Tańcu z gwiazdami, Dance Dance Dance czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a także był współprowadzącym The Voice Kids i The Voice of Poland. 

Jeśli chodzi o życie prywatne, Adam przez około 4 lata tworzył związek z Wiktorią Gąsiewską, z którą co ciekawe, tworzył związek również w serialu Rodzinka.pl. Para ochoczo dzieliła się swoim życiem w sieci, a liczne grono fanów mocno im kibicowało. Dużym zaskoczeniem okazało się więc ich rozstanie.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska potwierdziła rozstanie z Adamem

Była partnerka Adama Zdrójkowskiego

Adam Zdrójkowski opowiedział o relacji z Wiktorią Gąsiewską

Rozstanie Adama i Wiktorii odbiło się szerokim echem w mediach. Trzeba przyznać, że oboje zachowali się z klasą i szczegóły związane z życiem prywatnym zachowali dla siebie.

“W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania” – poinformowała Wiktoria.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska przyłapana z tancerzem z programu Taniec z Gwiazdami

Od rozstania minęło kilka miesięcy, a byłych kochanków łączy nie tylko historia, ale również wspólne projekty. Jak więc obecnie wyglądają ich relacje? Adam opowiedział o nich w rozmowie z Faktem.

“Mamy wspólne projekty i kontakt między nami jest. Jesteśmy znajomymi, a temat rozstania jest już dawno zamknięty. Dalej się szanujemy, traktujemy się profesjonalnie. Ale życie prywatne Wiktorii to tylko jej sprawa” – powiedział Adam Zdrójkowski w rozmowie z Faktem.

Doceniacie szczerość Adama?

źródło: fakt.pl, Instagram Adama Zdrójkowskiego, Wiktorii Gąsiewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej