Wiktoria Gąsiewska potwierdziła rozstanie z Adamem Zdrójkowskim! To koniec…

27 października 2021
Przez: : M.J

Ostatnio w mediach szerokim echem odbiło się zachowanie Wiktorii Gąsiewskiej. Wówczas aktorka w objęciach jednego z tancerzy Tańca z gwiazdami świętowała finał programu. Po fali hejtu, która wylała się na Wiktorię, w końcu zabrała głos. Co więcej, potwierdziła rozstanie z Adamem Zdrójkowskim. Na pewno jest to przykra informacja dla fanów tej pary…

Afterparty po finale Tańca z gwiazdami

12. edycja Tańca z gwiazdami dobiegła końca, jednak nadal nie milkną echa na temat tego, co wydarzyło się po finałowym odcinku programu. Najpierw w sieci szerokim echem odbiły się skandaliczne słowa Janka Klimenta. Niedługo później w mediach pojawiły się zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej, która świętowała na afterparty z Jakubem Lipowskim. Młodziutka aktorka została przyłapana przez paparazzich w objęciach tancerza.

Zobacz także: Adam Zdrójkowski zabrał głos po zdjęciach paparazzich. Nie jest z Wiktorią?

Nie da się ukryć, że fani Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego, z którym aktorka była w związku od 2017 roku, się bardzo zdziwili. Głos w tej sprawie nie tylko zabrała Wiktoria, ale również Adam, który swoimi słowami zasugerował, że jego związek z Wiktorią to już przeszłość.

Zdrójkowski i Gąsiewska.
Adam i Wiktoria poznali się na planie serialu Rodzinka.pl

Tym razem to Wiktoria odniosła się do zaistniałej sytuacji. Niestety, ale potwierdziła doniesienia mediów.

Zobacz także: Wielkie zmiany w życiu Adama Zdrójkowskiego

Gąsiewska i Zdrójkowski nie są razem

Nie da się ukryć, że Wiktoria po całej sytuacji musiała się zmierzyć ze sporym hejtem. Najwidoczniej miarka się przebrała, bo na Instagramie aktorki pojawiło się oświadczenie, w którym przyznała, że to koniec jej związku z Adamem:

“Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu, Życzę mu jak najlepiej, a Was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania.”

Wpis Gąsiewskiej na Instagramie.
Oświadczenie Wiktorii Gąsiewskiej.

Bez wątpienia powyższy wpis Wiktorii Gąsiewskiej nie ucieszy osób, które cały czas kibicowały aktorskiej parze.

Zobacz także: Gąsiewska kupiła mieszkanie

Żałujecie, że ta dwójka nie jest już razem?

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsiewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej