Zdrójkowski i Gąsiewska rozstali się! Aktor skomentował zachowanie Wiktorii!

26 października 2021
Przez: : M.S.

Po finale Tańca z Gwiazdami paparazzi zrobiło zdjęcia m.in. Wiktorii Gąsiewskiej, która świetnie bawiła się w towarzystwie tancerza Jakuba Lipowskiego. Media zaczęły spekulować o kryzysie w związki aktorki i jej chłopaka Adama. Wiele wskazuje na to, że koniec związku Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej? Aktor skomentował poczynania swojej ukochanej!

Wiktoria Gąsiewska i Jakub Lipowski – co ich łączy?

Po finałowym odcinku Tańca z Gwiazdami 12 uczestnicy oraz osoby związane z produkcją programu wybrali się na imprezę pożegnalną, świętując zwycięstwo Piotra Mroza i Hani Żudziewicz. Wśród imprezowiczów nie zabrakło Wiktorii Gąsiewskiej, która od tej edycji show wspólnie z Patrykiem Cebulskim prowadzi Kulisy Tańca z Gwiazdami, zastępując ciężarną Agnieszkę Hyży.

Dzień po tym wydarzeniu do sieci trafiły zdjęcia, na których zobaczyć można było dziewczynę Zdrójkowskiego wraz z tancerzem Jakubem Lipowskim. Nie byłoby w tym nic dziwnego jednak oboje zachowywali się tak jakby łączyło ich coś więcej. Wiktoria i Kuba przytulali się i trzymali za ręce, zatem wielu zaczęło zastanawiać się, czy aktorka nadal jest w związku z Adamem Zdrójkowskim.

Zobacz także: Wielkie zmiany w życiu Adama Zdrójkowskiego

To koniec związku Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej?

W związku ze spekulacjami jeden z tabloidów skontaktował się z Gąsiewskiej i poprosił o komentarz odnośnie poprzedniego wieczoru. Aktorka nie ukrywała swojego oburzenia i dosadnie odpowiedziała, co myśl o tego typu zdjęciach:

“Po finałowym odcinku Tańca z Gwiazdami wszyscy zaangażowani w projekt świętowali zwycięstwo Piotra Mroza. Jak widać na zdjęciach, nikogo dobry humor nie opuszczał. Nie rozumiem, w jakim celu ktoś uwiecznił moje wygłupy z bratem i znajomymi. Ale mimo wszystko ja bawiłam się świetnie. Peace and love.” – skwitowała Wiktoria Gąsiewska.

Zobacz także: Co łączy Wiktorię Gąsiewską i Jakuba Lipowskiego?

Aktorka nie odniosła się do pytań na temat jej związku z Adamem. Inny z portali plotkarskich skontaktował się natomiast z Adamem Zdrójkowskim. Aktor był nieco bardziej wylewny, a jego wypowiedź może oznaczać, że jego związek z Gąsiewską należy już do przeszłości:

“Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę” – powiedział Adam Zdrójkowski.

Zobacz także: To koniec związku Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego! Potwierdzone informacje!
Zobacz także: Gąsiewska kupiła mieszkanie

Myślicie, że Gąsiewska odniesie się do słów swojego partnera?

Źródło: fakt, plotek, Instagram Wiktorii Gąsiewskiej, Instagram Adama Zdrójkowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz