“Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”: Ogromna wpadka! Finaliści zdradzili, kto wygra program!?

8 listopada 2021
Przez: : M.J

W piątek, 12 listopada widzowie powinni poznać kolejną osobę, która wygra program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Dlaczego powinni? Otóż wiele wskazuje na to, że zwycięzcę show stacji Polsat przypadkowo ujawniono jeszcze przed odcinkiem finałowym. Podczas rozmowy na żywo z finalistami na ścianie jednego z nich wisiała główna nagroda. Wpadka nie uszła uwadze internautów…

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

Po wielu odcinkach, w których zobaczyliśmy mnóstwo znakomitych występów przyszedł w końcu czas poznania zwycięzcy rozrywkowego programu. Twoja Twarz Brzmi Znajomo już po raz 15. wyemitowano na naszych ekranach, a w wielkim finale znaleźli się: Adam Zdrójkowski, Katarzyna Łaska, Barbara Kurdej-Szatan oraz Robert Janowski.

Choć półfinałowy odcinek wzbudził ogromne emocje wśród widzów, którzy nie do końca zgadzają się z werdyktem, to teraz wokół programu może być jeszcze goręcej.

Zobacz także: Widzowie oburzeni finałowym składem! Kogo nie powinno w nim być?

Czy finaliści niechcący zdradzili, który z nich wygra 15. edycję programu?

Finaliści Twoja Twarz Brzmi Znajomo zdradzili, kto wygra?

W wielkim finale czwórka uczestników walczy o 100 tysięcy złotych, które przekaże na wybrany przez siebie cel charytatywny oraz o statuetkę Złotej Twarzy. Warto podkreślić, że odcinki programu są nagrywane dużo wcześniej przed emisją w telewizji. Wyniki do samego końca muszą pozostać tajemnicą. Jednak wszystko wskazuje na to, że podczas rozmowy live z finalistami doszło do wpadki.

Zobacz także: Michał Wiśniewski wściekły na uczestników. Mocne słowa jurora!

Finaliści programu po ostatnim odcinku zorganizowali rozmowę online na Instagramie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W pewnej chwili w kadrze, w którym widzimy Roberta Janowskiego można było dostrzec statuetkę Złotej Twarzy, która zawisła na ścianie muzyka. Czy to oznacza, że to właśnie Robert Janowski wygra 15. edycję programu?

Finaliści Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
Złota Twarz trafiła do Roberta Janowskiego?

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na finałowy odcinek. Wówczas okaże się, czy na pewno to właśnie Robert Janowski sięgnie po główną nagrodę. Warto również podkreślić, że to właśnie Roberta mnóstwo osób typuje do zwycięstwa, a on niejednokrotnie zachwycał jurorów swoim wokalnym talentem.

Jak myślicie? To Robert Janowski wygra program?

Źródło: Instagram Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz