Afera w studiu TVN 24 – Mata osiągnął sukces dzięki wulgaryzmom?! Oburzające słowa dziennikarza!

Słowa kluczowe:
andrzej morozowskimatatvn 24
11 października 2021
Przez: : MC

Nie milkną kolejne doniesienia związane ze słowami dziennikarza Andrzeja Morozowskiego, który na łamach programu Tak jest, postanowił odnieść się do kariery Maty. Jego słowa wzbudziły sporo emocji. Zobaczcie nagranie!

Kilka słów o Andrzeju Morozowskim

Andrzej Morozowski to znany dziennikarz, który od lat związany jest z telewizyjną stacją TVN, a także Radiem Zet. Na początku swojej kariery, współpracował również z TVP. Na swoim koncie ma również niewielkie role aktorskie. Jest prowadzącym, a także współprowadzącym takich programów jak Skaner politycznyBohater tygodniaStudio 24KuluaryRozmowa bardzo polityczna czy Tak jest.

Andrzej Morozowski

Zobacz także: Paweł Kukiz o lex TVN

Mata osiągnął sukces dzięki wulgaryzmom?!

Mata to obecnie jeden z czołowych artystów polskiej sceny muzycznej. Utalentowany raper może pochwalić się ogromną rzeszą fanów, a niemalże każda jego piosenka w ekspresowym tempie staje się hitem. Nie każdy jednak uznaje jego fenomen, a dowodem na to są ostatnie wydarzenia, które miały miejsce na łamach programu Tak jest, emitowanego w stacji TVN 24. Jeden z ostatnich odcinków dotyczył dress code’u. Gośćmi Andrzeja Morozowskiego była Agnieszka Wiśniewska z Krytyki Politycznej oraz Jan Wróbel z TOK FM.

W pewnym momencie spotkania, prowadzący nieoczekiwanie postanowił odnieść się do Maty i jego kariery, która zdaniem dziennikarza wynika z… używania wulgaryzmów.

“No zobaczmy, niejaki Mata ostatnio, który jest modnym, jakby… to się chyba raper nazywa. (…) zrobił karierę, dlatego że… używał wulgaryzmów, tak?” – powiedziała Andrzej Morozowski.

Z kolei Jan Wróbel sprostował wypowiedź Andrzeja, mówiąc o wielkim talencie Maty:

“Jest raperem, gwiazdorem, utalentowanym człowiekiem. (…) Zrobił karierę, bo jest świetnym raperem. I zrobił świetny teledysk. A ogromna większość ludzi, którzy naśladują Matów tego świata, nie jest specjalnie uzdolniona, nigdy nie zrobi czegoś bardzo świetnego. Nie zrobi nawet czegoś specjalnie poprawnego. Bo tak jest świat zbudowany – powiedział.

Fragment programu Tak jest, w którym Andrzej Morozowski postanowił wypowiedzieć się o karierze i sukcesie Maty, opublikował na swoim Instagramie serwis GlamRap:

View this post on Instagram

A post shared by GlamRap.pl (@glamrap.pl)

Pod nagraniem nie zabrakło oczywiście komentarzy internautów, których oburzyły słowa dziennikarza. Zwrócili oni również uwagę na utwór Kiss Cam, który okazał się wielkim hitem, a nie zawiera żadnych wulgaryzmów.

“Omijać szerokim łukiem wypowiedzi tych ludzi”

“Paradoksalnie kiss cam bez przekleństw jest większym hitem niż Patoreakcja” – czytamy w komentarzach.

Co myślicie o tej sprawie?

https://www.instagram.com/p/Bxr4ahsCmuG/

źródło: Instagram GlamRap / Maty / TVN 24

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej