Agata Rubik ścięła swoje długie włosy! Żona Piotra Rubika zaszalała u fryzjera

30 listopada 2021
Przez: : M.J

Agata Rubik była jedną z tych kobiet, dla których długie włosy to w pewnym sensie znak rozpoznawczy. Jak się okazuje, nie ma już po nich śladu. Żona Piotra Rubika zdecydowała się oddać włosy na rzecz fundacji Rak’n’Roll, a po metamorfozie wygląda jak inna kobieta. Zmiana na plus?

Agata i Piotr Rubikowie

Rubikowie małżeństwem zostali w 2008 roku, po trzech latach znajomości. Rok po ślubie na świat przyszła ich pierwsza córka Helena, a cztery lata później doczekali się kolejnej pociechy-córki Alicji.

Zobacz także: Tak Rubikowie świętują 14. rocznicę ślubu!

Agata i Piotr Rubikowie.
Rodzina Agaty Rubik.

Widzowie mogli poznać ich bliżej w programie Power Couple, gdzie wraz z innymi parami pokonywali kolejne zadania, które niejednokrotnie powodowały, iż muszą pokonać swoje własne lęki i fobie. Agata i Piotr od lat obecni są w polskim show-biznesie i choć nie są parą, która zajmuje pierwsze strony gazet, to nie dają nam o sobie zapomnieć.

Tym razem to Agata zaskoczyła wszystkich prezentując na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcia w trakcie metamorfozy i tuż po niej. Jak zaznaczyła, czuje się w nowej fryzurze jak inna kobieta.

Agata Rubik ścięła włosy w szczytnym celu

Warto zaznaczyć, że Agata włosy, które zapuszczała przez ostatnie lata przeznaczyła na szczytny cel, za co należą się jej wielkie brawa.

“Gotowa na zmiany! A przy okazji oddaję ponad 40 cm moich włosów na darmowe peruki, które przekazywane są bezpłatnie osobom w trakcie chemioterapii”

W komentarzach pod zdjęciem po metamorfozie nie brakuje słów uznania od internautów. Wiele osób uważa, że metamorfoza Agaty jest zdecydowanie na plus, pod czym i my się podpisujemy.

“Brawo!!!!! Super wyglądasz i super, że włosy trafia do fundacji ❤️”- napisała Zosia Zborowska

“Super zmiana!👏🔥 Brawo za decyzję! Sama też kiedyś oddałam! 😜”

“Pięknie wyglądasz. Aż mam ochotę sama obciąć i oddać włos !!!❤️”

My również zachęcamy do wspierania w ten sposób fundacji Rak’n’Roll.

Agata Rubik.
Agata Rubik po metamorfozie.

Jak Wam się podoba nowa fryzura Agaty Rubik?

Źródło: Instagram Agaty Rubik

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz