Agnieszka Hyży pokazała się w nowej fryzurze! Aż tak krótko ścięła swoje włosy?!

10 maja 2019
Przez: : M.J

Plejada gwiazd pojawiła się na konferencji zorganizowanej specjalnie na potrzeby Polsat SuperHit Festiwal 2019. Nie mogło na niej zabraknąć Agnieszki Hyży, która zaskoczyła wszystkich swoją nową fryzurą! Czy prezenterka faktycznie ścięła swoje włosy? Zobaczcie, jak się prezentuje Agnieszka Hyży w nowej odsłonie!

Kilka słów o Agnieszce Hyży

Agnieszka Hyży, przed małżeństwem z piosenkarzem Grzegorzem Hyżym, była znana szerszej publiczności jako Popielewicz. Polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, już nie pierwszy raz zaskakuje swoją zmianą fryzury. Tym razem dziennikarka pojawiła się na konferencji, promującej zbliżający się festiwal w Operze Leśnej. W stylizacji wybranej specjalnie na tę okazję wyglądała olśniewająco, jednak największą uwagę na siebie zwróciła swoją nową fryzurą. Czy faktycznie zdecydowała się na tak radykalną zmianę?

Zobacz także: Agnieszka Hyży i Paulina Syktu-Jeżyna na starych zdjęciach!

Agnieszka postawiła na bardzo prostą stylizację. Tym razem pokazała się w jasnej sukience z głębokim dekoltem, która sięgała jej do kolan. Jej smukłą sylwetkę podkreślał szeroki pas. Do całej kreacji dobrała bardzo delikatne sandałki na szpilce i całość dopełniła nierzucająca się w oczy biżuterią. Patrząc na jej zdjęcia, od razu można zauważyć, że prezenterka zaszalała ze swoją fryzurą i ścięła włosy.

Agnieszka Hyży ścięła włosy?

Jednak nic bardziej mylnego!
Pod zdjęciem, które zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych, w opisie zamieściła pytanie.

“[…] Zapytam retorycznie-widać??”

Agnieszce zapewne chodziło o jej nową fryzurę, bo zaraz pod zdjęciem pojawił się komentarz od jednej z jej fanek.

“Włosy ścięte?”

“Podpięte”– wyjaśniła krótko dziennikarka.

Faktycznie, jakby dokładniej przyjrzeć się jej nowej fryzurze można zauważyć, że Agnieszka nie pozbyła się jednak swoich długich włosów, a jedynie je podpięła. Pod zdjęciem zaroiło się od pozytywnych komentarzy

“Zniewalająco, przeuroczo”, 

“Aguś jak zawsze piękna”

Znalazła się też grupka osób, która od razu zauważyła, że to specjalny zabieg Agnieszki i jej włosy wcale nie zostały, aż tak krótko ścięte.

“Chyba podwinięte, a nie ścięte”

“Widać, ale i tak piękna, jak zawsze”.

My uważamy, że Agnieszka w każdej fryzurze prezentuje się fenomenalnie!

A Wy, w którym wydaniu ją wolicie?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej