Agnieszka Kaczorowska pokazała się bez makijażu i bez filtra na Instagramie! Nawiązała do …?

15 października 2021
Przez: : M.S.

Aktorka pokazała swoje zdjęcie w wersji saute i zachwyciła swoich obserwatorów. Nawiązała również do “mody na brzydotę”. Zobacz, jak Agnieszka Kaczorowska wygląda bez makijażu i bez filtra na Instagramie!

a name=”moda-na-brzydote-kaczorowska”>Moda na brzydotę

Agnieszka Kaczorowska to aktorka, która swoja karierę rozpoczęła w dzieciństwie od roli Bożenki w jednym z najpopularniejszych wówczas serialu Klan. Oprócz aktorstwa ogromną jej pasją jest taniec. Kaczorowska zawodowo zdobywała mistrzostwa na turniejach tanecznych, ponadto pełniła rolę trenerki w tanecznym show Taniec z Gwiazdami.

Ostatnio aktorka głównie skupia się na macierzyństwie oraz aktywnie działa na Instagramie, gdzie głównie porusza kwestie związane z rodzicielstwem. Zdarza się jednak, że gwiazda zabiera głos w innych sprawach. W czerwcu aktorka zamieściła post o “modzie na brzydotę”, który spotkał się ze sporą dezaprobatą ze strony innych gwiazd oraz obserwatorów.

Kaczorowska bez grama makijażu i bez filtra na Instagramie!

Po kilku miesiącach, Agnieszka ponownie nawiązała do mody na brzydotę” jednak tym razem swój wpis zadedykowała osobom, które wówczas źle zrozumiały jej intencje. Kaczorowska zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje bez grama makijażu i bez zastosowania filtru.

“Oto ja bez makijażu i filtrów. Nie pierwszy i nie ostatni raz tutaj…

…i Ci którzy obserwują mnie od dawna, dobrze o tym wiedzą. 😌

Natomiast dalej pogodna i z uśmiechem na twarzy, co odzwierciedla mój stan ducha.❤️”– napisała pod zdjęciem Kaczorowska.

Dodała, że mając na myśli “modę na brzydotę” nie negowała pokazywania się bez makijażu:

“Zrobiłam to zdjęcie z dedykacją dla wszystkich którzy gdziekolwiek i kiedykolwiek (czyli TAM i WTEDY😂) w moich słowach wyczytali, że neguję chodzenie bez makijażu i że kobieta piękna to tylko ta z makijażem i filtrami.”

Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których jedni chwalili urodę aktorki, inni przyznali, że wówczas źle zrozumieli intencje Agnieszki.

Nie da się ukryć, że aktorka bez makijażu i filtra wygląda równie pięknie, jak w pełnej krasie!

Zobacz także: Kaczorowska w kolejnej ciąży?

A wy daliście się przekonać?

Źródło: Instagram Agnieszki Kaczorowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej