Agnieszka Kaczorowska urodziła! Wraz z mężem powitała na świecie drugie dziecko!

29 lipca 2021
Przez: : MC

Agnieszka Kaczorowska została mamą po raz drugi! Aktorka wraz z mężem powitała na świecie córeczkę. Życzeniom i gratulacjom nie ma końca!

Kilka słów o Agnieszce

Agnieszka Kaczorowska to jedna z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Znana aktorka, tancerka i influencerka cieszy się ogromną popularnością, a grono jej fanów stale się powiększa. Nie da się ukryć, że Agnieszka zyskała rozpoznawalność głównie dzięki roli Bożenki w serialu Klan, w którym grała od 1999 roku. Agnieszka jest również profesjonalną tancerką, a jej imponujące umiejętności sprawiły, że zwyciężyła Kryształową Kulę w 3. edycji programu Taniec z gwiazdami. Gwiazda prężnie działa także w social mediach, gdzie publikuje liczne posty z kampanii reklamowych. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 400 tys. osób.

Prywatnie związana jest z Maciejem Pelą, z którym od września 2018 roku tworzy szczęśliwe małżeństwo. 26 lipca 2019 roku na świat przyszła ich córeczka Emilia.

Zobacz także: Agnieszka zdradziła swój przepis na sukces

Przebieg ciąży

Na początku bieżącego roku w mediach zaroiło się od plotek dotyczących drugiej ciąży Agnieszki. Kiedy na Instagramie pojawiło się zdjęcie aktorki w szerokiej koszuli, wszyscy byli niemalże pewni, że jest w drugiej ciąży. Przyszła mama przez długi czas nie potwierdzała doniesień, jednak jak sama później wyznała, chciała poczekać z ogłoszeniem radosnej nowiny do końca pierwszego trymestru.

Po ogłoszeniu informacji o ciąży, gwiazda stała się coraz bardziej wylewna i ochoczo zdradzała szczegóły ze swojego życia. Wyznała wówczas, że wielokrotnie rozmawiała z mężem na temat drugiego dziecka, jednak planowali je nieco później.

„Jeszcze zanim Emilka skończyła roczek, zaczęliśmy rozmawiać o tym, że chcemy drugie dziecko za jakiś czas. Myśleliśmy, że w tym roku, który się zaczął, będę zachodzić w ciążę, a to wydarzyło się parę miesięcy wcześniej” – powiedziała Agnieszka.

Aktorka przez okres ciąży regularnie publikowała zdjęcia na Instagramie i była w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Zobacz także: Ciążowa sesja zdjęciowa Agnieszki

Agnieszka Kaczorowska urodziła

W końcu nastał ten dzień! Agnieszka pochwaliła się na swoim Instagramie pierwszym zdjęciem z córeczką tuż po szczęśliwym rozwiązaniu. Jak przyznała, drugi poród był zupełnie inny niż ten dwa lata temu:

“Z miłości i w imię miłości! ❤️ Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA❗️ To było coś niesamowitego i błyskawicznego! 🙈 Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa.❤️❤️
W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! @maciek.pela U rock ❗️ Aniu, choć nasze drogi zeszły się trochę w ostatniej chwili, to z położną z taaaaką mocą, można zdobywać cały kosmos! 💪🏻 Dziękuję, że byłaś przy naszej rodzince w tej ważnej chwili i poprowadziłaś nas bezbłędnie! ❤️ Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny to obłędne miejsce na piękny naturalny poród. Dziękuję całemu Personelowi oraz Dyrekcji Szpitala za opiekę w iście domowej atmosferze.🙏 Natura jest niesamowita.
A kobieta jest siłą! Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie.🤱”

Gratulujemy!

źródło: Instagram Agakaczor

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz