Agnieszka Kaczorowska zorganizowała córce bajkowe urodziny! Wybrała wakacyjny motyw imprezy

26 lipca 2022
Przez: : M.J

Agnieszka Kaczorowska zorganizowała swojej starszej córce Emilce przyjęcie z okazji 3 urodzin. Tancerka dokładnie zadbała o to, by na imprezie pojawili się najbliżsi dziewczynki, a całe wydarzenie odbyło się z ogromnym rozmachem. Zobaczcie nagranie!

Życie rodzinne Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska spełniła się nie tylko w życiu zawodowym ale i prywatnym. Jest mamą dwóch córeczek – Emilki, która skończyła właśnie 3 lata oraz młodszej Gabrysi, która przyszła na świat w zeszłym roku.

Agnieszka Kaczorowska
Córki Agnieszki Kaczorowskiej

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w trzeciej ciąży? “marzymy o dużej rodzinie” – zdradziła

Agnieszka świetnie odnalazła się w roli mamy, co udowadnia dodając liczne zdjęcia i wpisy na swoim profilu na Instagramie oraz publikując serię filmów, w którym porusza przeróżne tematy pod tytułem “Jestem mamą”. Tancerka nie tylko poleca ciekawe produkty, które przydadzą się przyszłym rodzicom ale zaprasza do rozmów specjalistów, z którymi przeprowadza ciekawe rozmowy na różne tematy.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczorowska pokazała pokoik córki. Zrezygnowała z różu i cukierkowych dekoracji typowych dla dziewczynek [ZDJĘCIA]

Bajkowe urodziny córki Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka co roku dba o to, by świętować hucznie urodziny swoich córek. Z okazji kolejnych urodzin przygotowuje głośne przyjęcia urodzinowe, a efektami chwali się w sieci.

W tym roku Agnieszka Kaczorowska zorganizowała swojej córce Emilce trzecie urodziny. Dumna mama zadbała o to, by motyw imprezy wybrała jej córka. Dziewczynka zdecydowała się na taki, który idealnie pasuje do trwającego lata:

“Dziś nasza Emi obchodzi swoje 3 urodziny.🥰

Kiedy zapytałam ją jaką chciałaby mieć imprezkę urodzinową, to zaczęła mówić głównie o krabach, a potem też o żółwiach, ośmiornicach i meduzach. No to zaprosiliśmy wszystkich jej gości do świata oceanu…🦀🌊(…)” – zaczęła we wpisie.

Na przyjęciu urodzinowym nie zabrakło wspaniałych dekoracji, balonów, świeżych kwiatów, słodkiego poczęstunku i atrakcji dla najmłodszych. Agnieszka urodziny zorganizowała pod gołym niebem, a pogoda bardzo dopisała. Zobaczcie filmik, który opublikowała na swoim Instagramie.

Jak podoba się Wam impreza córki Agnieszki?

Źródło: Instagram Agnieszki Kaczorowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej